2752
2734
عنوان

وضعیت بد اقتصادی این روزا.. خانوما که شغل شوهرتون آزاده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 125 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا همین شما که کسی نداری راحت تر میتونی تصمیم بگیری ما شرایطمون یک بوم دو هواس ....همسرمم که اصل ...

نه عزیزم کل خانواده ام اینجان اما راستش من فقط و فقط دلتنگ پدر و مادرم میشم وبس😕

امریکا سخته بابا مگه الکیه باید سرمایه کلان داشته باشی تو حسابت پر وپیمون

ما مصاحبه هم رفتیم منتها خوردیم به تراول بن سوم جناب ترامپ

وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
2731
من که مجردم و خوشحال. خونه بابام دیگه داره سن باروریمم میگذره ۳۲ سالمه خخخخ بابام میگه تا من هستم غص ...

که بابای خوبی خدا واستون نگهش داره کاش همه بابا ها مثل پدره شما بودن 😢

ما کوچیکا خدامون بزرگه ❤️
منم برادرشوهرم و خواهرشوهرم المان و امریکا هستن اما من نمیدونم چرا میترسم همش تردید دارم شوهرمم همرا ...

هرجور ميتوني راضيش كن

اول يه ويزاي چند ماهه بگيرين برين بمونين بره اونجا خوشش مياد ديگه برنميگرده

بالاخره مامان جانان كوچولو شدم    خدايا شكرت🙏🙏
من که مجردم و خوشحال. خونه بابام دیگه داره سن باروریمم میگذره ۳۲ سالمه خخخخ بابام میگه تا من هستم غص ...

گلی به جمال پدر محترم ....بخدا ادم مجرد از هفت دولت ازاد ....من مجرد بودم عشق مهاجرت داشتم ازدواج کردم کلا پشیمون شدم در حدی که حتی همسرم میگفت پیش برادرش بریم بصورت تفریحی میگفتم نه ولش کن حالا که من دوباره گیر دادم اون سرد شده 

فقط امید آخرم جواب دادگاه عالیه که تا آخر جون معلوم میشه نتیجش، دعا کنین رای دادگاه به نفع ما باشه و ترامپ برنده نشه

وقتی می میرید نمی فهمید که مرده اید، تحملش فقط برای دیگران سخت است، بی شعور بودن هم مشابه همین وضعیت است(Philippe Geluck)
ما مصاحبه هم رفتیم منتها خوردیم به تراول بن سوم جناب ترامپ

خوب الان تکلیف چیه وای من یادم دایی و زن دایی همسرم ایران بودن اونا هم سیتزن امریکا هستن برای این قضیه ویادمه کلی ترسیده بودن و از اون وقت هم دیگه نیومدن ایران تا قبل ترامپ تند تند می اومدن حتی خونه خریدن اینجا

مگه شرایط سنی دارن...مثلا تا چه سنی میشه مهاجرت کرد؟

من سیستم مهاجرت اکسپرس انتری کانادا رو میگم که شرایط سنی داره، مثلا همسر من که سی و هشت سالشه شانسی نداره توش متاسفانه، خودمم که سنم میخوره تجربه کاری ندارم

خوب الان تکلیف چیه وای من یادم دایی و زن دایی همسرم ایران بودن اونا هم سیتزن امریکا هستن برای این قض ...

هیچی فقط امیدمون به جواب دادگاهه، اگه به نفع ترامپ رای بده تمومه

وای چه بد .....پسر دایی همسرم متولد امریکاس میگه مردمش احمق هستن که به این رای دادن 😂

آخه فقط مساله رای مردم نبوده، اون ارای الکتریکالش بیشتر بوده وگرنه کلینتون رای بیشتری آورده بود