2752
2734
عنوان

اینقدر گریه کردم اشک چشمام خشک شده

1725 بازدید | 71 پست

میخوام اتفاقات 2سال اخیر رو بگم 

شما بگید جای من بودید چه فکری به ذهنتون میرسید

نگید طلاق بگیر و یا ببخش و اینا راه حل نمی خوام فقط بگید با این داستان ها ذهنتون به کجا میره

اگه غلط املایی دارم ببخشید اصلا چشام درست نمیبینه پف کرده از بس گریه کردم

نزدیک 12ساله ازدواج کردم تا 2سال پیش هیچ بحث خیانت تو خونمون نبود

تقریبا 2سال پیش همون شبی که با خانواده دوست شوهرم رفت و امد و شروع کردم ی عکس از صفحه چت تو عکس های پاک شده شوهرم دیدم 

که نوشته بود من خودم مانتو رو از تنت در اوردم و اون گفته بود من رو جا کفشی گذاشتم

دوباره اون زن گفته بود که ظرف غذا رو چه کردی و مکالمات این شکلی

نصف شب شوهرمو بیدار کردم و گفت که زن دوستش از شهر دیگه میاد که دستمال های شوهرشو رو جا کفشی میبینه و بحث بالا میگیره  دوست شوهرمم با گوشی شوهر من چت فیک میسازن و نشون خانومش میدن که بله شوهر من خونشون بوده

ادامه رو میگم که طولانی نشه

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بعدش چی ؟دیدی همش واقعیه؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
نخونده میگم رفت امد با دوست همکار همسایه فلان اشتباه محضه بنظر من

حرف حق تا ابد ابد ابد ابدالعمر

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖

و صحبتای دیگه ای هم میکنه همسرم که با چند روز بحث و قسم و پا درمیونی دوستش متوجه شدم که اصلا حرفش درسته و چت رو ساختگی درست کردن

و چند وقت بعد با همسرم شهر دیگه بودیم که قبل خونه اومدن میره مغازه همین دوستش ی چیزی میگیره و من فکر میکنم کلید های خونه بود 

و فردا من دستمال کثیف دیدم گوشه حیاط تو فرغون(ما داریم خونه میسازیم)و با سوهرم باز بحثم شد و چون با خودم شهر دیگه بود زیاذ حساس نشدم

چند وقت بعد شوهرم میره پسرم رو برسونه ی ساعت بعدش میاد خونه ومیبینم که دور یکی از سینه هاش ی دایره ی بی نقص یعنی اصلاکج و کوله نبود با رژ کشیده بودن که سایه ی همین دایره رو پشت پیراهن بود

انگار پیراهن رو در اورده برعکس پوشیده دوباره درست کرده

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

خب چت فیک ساختن 

چرا یه مرد باید مانتو بپوشه اون دراره ازتنش😑😐

یعنی یکیشون نقش زنا بازی کرده😂😂

ببخشید من متوجه نشدم یکی توضیح بده😂

آشوب درونش را نه کلمات می‌توانست بیان کند و نه فریادها ...