2752
2734
عنوان

با اسپیکر آوردن میرن دفتر؟

65 بازدید | 9 پست

چندتا از دانش آموزام میخوان اسپیکر کوچیک با فلش اهنگ غیرمجاز بزارن یعنی میبرنشون دفتر؟ _ دبیرستانی نیستن 

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .

پخش کنن پ بفهمن مدیر و معاون احتمالش خیلیه البته بستگی به مدرسه هم داره بنظرم

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
پخش کنن پ بفهمن مدیر و معاون احتمالش خیلیه البته بستگی به مدرسه هم داره بنظرم

غیردولتیهه 

اگه با معاون هماهنگ باشن چی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

غیردولتیهه  اگه با معاون هماهنگ باشن چی؟

ن بعید بدونم اجازه ندن اگر هماهنگ کنه نمی‌دونم واقعا هر مدرسه ای یک جوره 

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
2731
ن بعید بدونم اجازه ندن اگر هماهنگ کنه نمی‌دونم واقعا هر مدرسه ای یک جوره 

مرسی که وقت گزاشتی

مرسی که وقت گزاشتی

مسخره میکنی؟😂حس کردم چون اون کامنتتو گذاشتم مسخرم کردی

مسخره میکنی؟😂حس کردم چون اون کامنتتو گذاشتم مسخرم کردی

وای نه مسخره چیههه . حرفی نداشتم بزنم گفتم مرسی چون فرد دیگه ای نیومد تو تاپیک ولی تو اومدی💗💗

وای نه مسخره چیههه . حرفی نداشتم بزنم گفتم مرسی چون فرد دیگه ای نیومد تو تاپیک ولی تو اومدی💗💗

♥️🙂آها خواهش میکنم عزیزممم

غیردولتیهه  اگه با معاون هماهنگ باشن چی؟

دیگ  معاون اوکی داده مرض نداره ک برخورد کنه 

چیزیم شد بگید فلان معاون اجازه داد 

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
دیگ  معاون اوکی داده مرض نداره ک برخورد کنه  چیزیم شد بگید فلان معاون اجازه داد

خب پس خداروشکر مرسی که وقت گزاشتی