2737
2739
عنوان

میگرن و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 127457 بازدید | 897 پست
خدایا مرا به خاطر شکایتهایم از درد ببخش و زمانی که ناشکری کردم لطفا به آرامی به من یادآوری  کن& ...

منم همیشه این حرفا رو میزنم.میگم خدایا بسمه دیگه.بخدا فقط دارم به زور خودمو میکشونم.امیدوارم خدا به دل نگیره و زودتر خودش یه فرجی بکنی برای هممون.

امیدوارم خدا خودش شفا بده.به همه و من کمک بکنه.میخواستی بری بوتاکس رفتی؟

منتظر نتیجه اسپری بودم. امروز زنگ بزنم به کلنیک ارامش ببینم چی میگن چون الان اسپری نهم هستم و برگشتم به روزای اول.هنوز سردردم از 5 شهریور

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منتظر نتیجه اسپری بودم. امروز زنگ بزنم به کلنیک ارامش ببینم چی میگن چون الان اسپری نهم هستم و برگشتم ...

امیدوارم خدا خودش بهمون رحم کنه و روزای خوب رو برای ما هم بیاره.عزیزم تو هم اینطوری هستی که بیرون و مسافرت و عروسی و مهمونی و دورهمی و...خلاصه هر چی و هر کجا بری سردرد میگیری؟من که اینطوریم.

2728
امیدوارم خدا خودش بهمون رحم کنه و روزای خوب رو برای ما هم بیاره.عزیزم تو هم اینطوری هستی که بیرون و ...

بله همه جا...سر هر چی...تازه روزیی که سردرد نیستم با استرس نکنه سردرد شم ...خراب میشه

بله همه جا...سر هر چی...تازه روزیی که سردرد نیستم با استرس نکنه سردرد شم ...خراب میشه

من روزی که سردرد نباشم از استرس اینکه هر لحظه ممکنه شروع بشه سردرد میگیرم.خدا خودش به حق این روزا یه کمکی بهمون بکنه

من روزی که سردرد نباشم از استرس اینکه هر لحظه ممکنه شروع بشه سردرد میگیرم.خدا خودش به حق این روزا یه ...

منم دقیقا مثل شما همون سه روز تو ماه که سردرد نیستم از استرس سردرد سردرد میشم

2740
میخوام دوباره اقدام به بارداری کنم...اینجوری نمیشه...عمرم به درد رفت...پسرم تنهاست گناه داره

من که اصلا بهش فکر نمیکنم.اصلا توانشو ندارم.میخوای اقدام کنی باید داروهاتو بذاری کنار.امیدوارم با اومدن بچه سردردت کاملا خوب بشه.

من که اصلا بهش فکر نمیکنم.اصلا توانشو ندارم.میخوای اقدام کنی باید داروهاتو بذاری کنار.امیدوارم با او ...

مامان جون قرص باکلوفن 15 رو هم امتحان کن ببین جواب میده...

2706