2737
2734
عنوان

میگرن و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 127543 بازدید | 897 پست
دوستای گل الهی درد ازتون دور باشه...شما ها خوبید؟

همینطور تو عزیزم.من الان 40 روزه تقریبا هر روز سردرد دارم.فقط با این ریزاتریپتان سرپا هستم.میترسم اثر اینم بره.تا روزی 4تا 10میلی هم میخورم.اونم با فاصله 2 تا 3ساعت.میخوام اسپری بخرم اونم امتحان کنم.بخدا حسرت یه مهمونی و دور همی و بیرون رفتن با خیال راحت و حال خوب به دلم مونده.یعنی واقعا با افزایش سن بهتر میشیم؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همینطور تو عزیزم.من الان 40 روزه تقریبا هر روز سردرد دارم.فقط با این ریزاتریپتان سرپا هستم.میترسم اث ...

عزیزم عزیزم من اسپری دهم هستم......خسته شدم بریدم دیگه امیدی ندارم...من به انتهای راه رسیدم.

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
2731
عزیزم عزیزم من اسپری دهم هستم......خسته شدم بریدم دیگه امیدی ندارم...من به انتهای راه رسیدم.

فندق جان فک کنم گفتی خیلی بهتر شدی با اسپری ها ولی من اصلن تمومم می کنی برمی گرده با شدت بیشتر😢😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

خدا نکنه عزیز دلم.خدا بزرگه ایشالا که خودش رحم میکنه.به نظرت با بالا رفتن سن خوب میشه؟من که ارزو دارم یه روزی برسه که این درد لعنتی نباشه دیگه.امیدوارم هممون اون روز رو به زودی ببینیم

خدا نکنه عزیز دلم.خدا بزرگه ایشالا که خودش رحم میکنه.به نظرت با بالا رفتن سن خوب میشه؟من که ارزو دار ...

من از یازده سالگی در گیرشم..الانم که سی و هشت سالمه بدتر شدم خیلی بدتر خیلی خیلی بدتر....

2740
همینطور تو عزیزم.من الان 40 روزه تقریبا هر روز سردرد دارم.فقط با این ریزاتریپتان سرپا هستم.میترسم اث ...

من از پنجم این ماه یکسره سردردم....یکسره

خدا نکنه عزیز دلم.خدا بزرگه ایشالا که خودش رحم میکنه.به نظرت با بالا رفتن سن خوب میشه؟من که ارزو دار ...

و چقــــــدر دیر می فهمیم
که زندگــــــی
همین روزهاییست که منتظــــر گذشتنش هســتیم.

خدایا مرا به خاطر شکایتهایم از درد ببخش و زمانی که ناشکری کردم لطفا به آرامی به من یادآوری  کن 

از تو به خاطر آن چه برایم مقدر کرده ای متشکرم....

اما ..خسته ام و توانم بریده است....شفایم بده

خدایا مرا به خاطر شکایتهایم از درد ببخش و زمانی که ناشکری کردم لطفا به آرامی به من یادآوری  کن& ...

امیدوارم خدا خودش شفا بده.به همه و من کمک بکنه.میخواستی بری بوتاکس رفتی؟

2706