2733
2739
عنوان

میگرن و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 127481 بازدید | 897 پست
فندق شما ایران هستی؟ من وقتی چند سال پیش تو نی نی سایت عضو شدم اولین دوستم یه خانومی بود با آیدی فن ...

بله.من ايرانم.وقطعا اون خانوم نیستم گلم

پرستارم؛ نبض احساس تو را میگیرم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیگه از همه چی ناامید شدم چند ساله سوماتریپتان ۱۰۰ میخورم. سردردمو اروم میکنه ولی تو نیم ساعت اثر ...

از عوارضشه....منم گشنه میشم و....همونایی که شما گفتین.

سلام خوبین امیدوارم سردرد نداشته باشید منم یه میگرنی خسته هستم😭😭😭😭😭 از ۱۴ سالگی تا هم اکنون ...

عزیز دلی...منم از بازده سالگی والان سی وهشت سالمه

2742
سلام بچه ها منم میگرن دارم تصمیم گرفتم باردار شم ولی میترسم خیلی اذیت شم،میگن حجامت عالیه،کسی امتحان ...

من فقط دوماه اول سردرد شدم ولی به محض زایمان سردردام برگشت.مثل قبل.بعد دوسال شیردهی هم هر روز سردرد بودم.12عدد اسپری میگرن کات و طب سوزنی و ...

خداروشکر الان تو ماه شاید چهار پنج بار مجبور شم دارو بخورم.بقیه سردردا به روغن سیاه دونه و کندش و چای مونده و عرق بهارنارنج و دم نوش به لیمو و عرق نعنا جواب میده

من الان تو ماه پنجم ولی سردردام هر روز داره بدتر میشه فکر میکردم تو بارداری میگرنم بهترشه ولی خیلی بدتر شد .تورو خدا راهی دارید به منم بگید 

دختر زمستانم ......منو یک روز ابری 😍😍😍😍
2738

عسل جونم با دکترت باید مشورت کنی ...عزیزمواقعا نمیدونم باید چیکار کنی من تو بارداری بعد ماه دوم خوب شدم سردرد میشدم اما خودبه خود خوب میشدم

من دیگه از همه چی ناامید شدم چند ساله سوماتریپتان ۱۰۰ میخورم. سردردمو اروم میکنه ولی تو نیم ساعت اثر ...

عرق بهار نارنج و عرق نعنا هم یک لیوان در سه نوبت روزانه به داروهام اضافه کردم حتما استفاده کن

چه خوب که بهتر شدی من ده تا از اون اسپری استفاده کردم افتضاح بود تمومم کردم الان بدتر شدم من بخورشم ...

ناناز کجایی....

کجایی و امیدوارم خوب وخوش باشی و بی درد

2706