2733
2734
من توی 4 ماه اول خیلی خیلی سرم دردمیگرفت و واقعا عذاب میکشیدم معمولا سر دردهام روی شقیقه هامه ، روی ...

سلام

تو رو خدا كمكم كن

من دارم منفجر ميشم از سر درد تا حالا ميگرن نگرفته بودم

از ديشب تا حالا درد شديد رو شقيقه هامه با كيسه يخ هم آروم نميشه

خواب رو ازم گرفته تهوع بهم داده

تو -٣هفته ام

ميگي چ كنم؟

مشكلي برا جنين نداره؟

🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام تو رو خدا كمكم كن من دارم منفجر ميشم از سر درد تا حالا ميگرن نگرفته بودم از ديشب تا حالا درد ...

عزیزم شیاف دیکلوفناک 100 یا استامینوفن 500 استفاده کن.توکل به خدا موردی نداره امیدوارم بهتر بشی...تغییرات هورمونی یا افت و خیز فشار خون عامل اصلی سردرد شماست که با گذشت سن بارداری بر طرف میشه..امیدوارم خودت و نی نی جونت در سلامت کامل باشید....

2731
خوبین دوس جونا نیستید؟

سلام عزیرم.حالت چطوره؟من که امیدمو از دست دادم.یه نصف روز خوبم چند روز بد.دیگه نمیدونم چیکار کنم.امیدوارم زنده باشم یه روزی ببینم که دیگه سردردی نیست.یعنی میشه؟؟؟

2738

جدیدا میگرن کات اومده تو بارداری ضرر داره ولی تو شیردهی باید امتحانکپی طعم شیر عوض مسشه یانه.

ماه دیگهدارم تا زایمان ارزو میکنم کاش بچم سالم بلشه  بهش شیر ندم میرم برا درمان و.....

راستیمن خیلی منتظر معجزه بودم چندین بار از بیچارگی قرض کردم ـکربلا رفتم و تو حرم امام حسین و حضرت عباس خودموکشتنم ببرا شفا ولی نشد که نشد.

الان بیشتر از همه چیز دلممیخادبچه هام و شوهرم سالمبلشن من ازین دنیا برم دیگه تحمل درد و رعدو برق و تاری دید ندارم.

اللهم عجل وفاتی

دنیا ارزش هیچی ندارهنه خنده نه گریه، خاک تو سرت دنیا
سلام بچه ها منم میگرن دارم تصمیم گرفتم باردار شم ولی میترسم خیلی اذیت شم،میگن حجامت عالیه،کسی امتحان ...

من 4.5 ماه اول که ویار داشتم مدام سردرد هم داشتم ولی بعدش خدا رو شکر خوب شد و تا مدتی بعد از زایمان هم خوب بود ولی دوباره برگشت و الان دیگه شده کابوس شب و روزم.حجامت رو هم نمیدونم چطوره

من دیگه از همه چی ناامید شدم چند ساله سوماتریپتان ۱۰۰ میخورم. سردردمو اروم میکنه ولی تو نیم ساعت اثربخشی قشننننگ مثل معتادای نعشه میشم. لرز و بیحالی و منگی و عرق سرد و ...

2706