2737
2739
عنوان

کسی بوده بعد از تزریق بوتاکس افتادگی پلک گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 114460 بازدید | 126 پست
ممنون ایشالا دق نکنم مال من خیلی بده امید ندارم درست شه 

واسه خاله منم خیلی بد شده بود. حتی ورمم داشت. اما تو بدترین حالت ۳ ماه بعد بوتاکس که آثارش بره اونم میره.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدای من سه ماه

میگم در بدترین حالت که تا حالا برای هیچ کس اتفاق نیفتاده. تا یکی دو هفته دیگه انشالا خوب میشه. دکترت چی میگه؟

2728
ولی نمیدونم برام موثر باشه یا نه دارم سکته میکنم امروز تو اینه دیدم علاوه بر اینکه پلکش افتاده کوچیک ...

برای خاله من ۱۰ روزه رفت. پوست پلکش شل شده بود. افتاده بود رو چشم.به نظرم کاری نکن. صبر کن.

2740
اگه ده روز باشه منم صبر میکنم امروز میشه سیزده روز که تزریق کزدم

آره یه چشم اصلا کوچیک شده بود. فاصله چشم تا ابرو کم شده بود. روندتون رو به بهبود نرفته؟

آره یه چشم اصلا کوچیک شده بود. فاصله چشم تا ابرو کم شده بود. روندتون رو به بهبود نرفته؟

باورت میشه بدتر شده اصلا نمیتونم تو اینه نگاه کنم امیدوارم از حالا بهتر شه همه میگن صبر کن ولی چهار هفته خیلی زیاده 

باورت میشه بدتر شده اصلا نمیتونم تو اینه نگاه کنم امیدوارم از حالا بهتر شه همه میگن صبر کن ولی چهار ...

خوب میشه انشالا. شما هم افتادگی پلکه؟ یعنی پوست پلک افتاده شده و ورم داره؟

2706