2733
2739
عنوان

کسی بوده بعد از تزریق بوتاکس افتادگی پلک گرفته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 114461 بازدید | 126 پست

سلام ،من بوتاكس در قسمت پيشاني و خط اخم و زير ابرو انجام دادم ولي چون دوست نداشتم غير طبيعي بشه از دكتر خواستم كم تزريق كنه ولي بعد از ده روز پلك چشم چپم افتادگي پيدا كرد جوري كه تار مي ديدم .بسيار تجربه تلخي بود به دكتر چشم پزشك مراجعه كردم و گفت بدليل تزريق بوتاكس بوده و بايد صبر كنم تا اثرش از بين بره حدود سه ماه!!!وبراي ترميم نرفتم از قطره ي نفازولين روزي دو بار استفاده كردم و به توصيه ي دوستان كمپرس گرم در محل چشمم و جاهايي كه بوتاكس تزريق شده انجام دادم و سعي كردم مدام با عضلات چشمم و پيشونيم بازي كنم ،الان بعد از حدود ١٠ روز ٧٠ درصد بهتر شده و خيلي خوشحالم و هرگز ديگه بوتاكس انجام نمي دم ،دوستان به من ثابت شد هر انچه خداوند به من داده هر چند دوسش نداشته باشم خيلي بهتر از اين هست كه براي بهتر شدن ريسك كنم ،و اگر كسي براش اين موضوع پيش امده اميدوارم راهكارهاي من براش مفيد واقع بشه و نگران نباشه چون احساس خيلي خيلي بديه

سلام ،من بوتاكس در قسمت پيشاني و خط اخم و زير ابرو انجام دادم ولي چون دوست نداشتم غير طبيعي بشه از د ...

ممنون از راهنماییت دوست عزیز.

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لطفا گول تبلیغات رو نخورین!!!

بنده تازه اومدم نی نی سایت که از دوستان سوال کنم برای خرابکاری دکتری که چشم و ابروی منو با جراحی پلک یا بلفاروپلاستی خراب کرده حالا پیش چه دکتر حاذقی برم برای ترمیم؟ که متاسفانه ترمیمم نمیشه تا سال دیگه کرد. سرچ کردم پیام هارو میخونم و اگر بتونم اطلاع رسانی کنم به دوستان دیگه که دچار اشتباه بنده نشن..  برای جراحی زیبایی و جای حساس و مهمی مثل چشم یا لیفت ابرو و یا بیماریهای چشم اصلا دکتر ارزون انتخاب نکنین و در این مورد صرفه جویی نفرمائید، برین چندین جلسه مطب دکترها و از نزدیک بیمارهارو ببینین تحقیق کنین ...فقط دکترای فوق تخصص جراحی زیبایی پلک تشریف ببرین دوستان.. مثل دکتر رجبی/دکتر اشراقی/ دکتر باب شریف/ پرفسور کشکولی/ دکترای کلینیک نور/ دکترای کلینیک نگاه /بعضی دکترای حلال احمر خوبن / و دکترای دیگه ای که فوق تخصص در این مورد هستن. ولی دقت کنین که حتما فوق تخصص باشن ... دکترای خوب و معروف دیگه ای هم هستن که فوق تخصص جراحی زیبایی صورتن مثل دکتر میر و دکتر حامد باطنی، دکتر علی اکبر جلالی و غیره (دکترای خوب فوق تخصص زیاد داریم فقط گول تبلیغات رو نخورین) ...من خودم توسط یکی از دوستانم معرفی شدم به دکتری که خودش رو جای جراح پلاستیک صورت جا زده و دوستمم نمیدونم چرا خیلی تبلیغش رو کرد! منم گول خوردم به تعریفای دوستم اعتماد کردم و اشتباه کردم😔 میگم اسم دکتررو تا بقیه گول این آقا و دستیارشون خانم جوکار رو نخورن ( دکتر هوشنگ پرگاری ) مطبشم خیلی شلوغه در روزی چندین جراحی داره. آدرسشم خیابون جیحون سمت پایین نزدیکای آزادی بود . متاسفانه پلک بنده رو جراحی کرده بیسواد؛ پلکم رو و ابروهام رو خیلی خراب کرده ، بخیه طولانی و اشتباهی زده تا انتهای ابروم تا نزدیک قسمت شقیقه رو بریده 😥یعنی کلا یه شکل دیگه شدم ابرو شدیدا پایین اومده چشمامم گرد و گود شده از حالت کشیده که قبلا بود در اومده/ افسرده شدم شدید ☹دیگه نمیتونم خودم رو تو آینه نگاه کنم قبلا خیلی چهره ام خوب بود پشیمونم از جراحی ای که کردم😔 لطفا مراقب باشین چشم و ابرو خیلی مهمه در زیبایی.. مخصوصا چشم که خیلی حساسه  شانس آوردم عصبی رو توی پلک و چشمم قطع نکرد😦زیباییم رو ازم گرفت این دکتر بی سواد 😔 و الان پلک و ابروم به چشمم فشار میاره بس که کشیده شده پایین ابرو..‌ خدا از دکتر پرگاری نگذره که بدون تخصص دست به صورت انسانها میزنه .خیلی پشیمونم و راه حلی نداره به این زودی ها متاسفانه،، خجالت میکشم جایی برم( بخدا مژه هام میخوره به ابروم از بس کشیده پایین ابرورو) و چشمم گرد تا به تا شده کسی که قبلا دیدتم شاید نشناسه الان منو با این چهره جدیدو عجیبو بدترکیب! خدا برداره دکترای بیسوادی رو که بدون علم و تخصص دست به صورت جوان ها میزنن 😔 گول این تبلیغات رو نخورین خواهشا پلک#  

سلام لطفا گول تبلیغات رو نخورین!!!  بنده تازه اومدم نی نی سایت که از دوستان سوال کنم برای خر ...

ممنونم عزیزم بابت راهنماییت. انشالا مشکلت حل میشه.

2728
اطلاعاتتون خبلی اشتباهه عزیزم😊😊😊😊من متخصص پوستم و وظیفه م بود بگم اشتباهه اطلاعاتی که دارید بیان ...

سلام .ببخشید ممکنه بعدازیکماه که ازتزریق بوتاکس میگذره پتوزایجادبشه؟

سلام ،من بوتاكس در قسمت پيشاني و خط اخم و زير ابرو انجام دادم ولي چون دوست نداشتم غير طبيعي بشه از د ...

من امروز ظهر خط اخممو زدم..از عصر صورتم بی حسه..مثل وقتی که میری دندانپزشکی.....مخصوصا سمت راست صورتم....میترسم بعد لز ده روز بدتر بشه و صورتم کج بشه

2740
سلام ببخشید همین مشکل واسه من پیش اومده میخواستم بپرسم خالتون بهتر شد؟  

آره عزیزم. انشالا بعد چند روز تا چند هفته میره. ولی بازم به دکترت بگو.

یادتون نیست مال خالتون دقیقا چند روز بعد درست شد؟

دو هفته فکر کنم. اما تا دو ماه طول کشید که کامل مثل اول شه. اما بد نبود.

اخه نوشتین ده روز بعد از بوتاکس اینجوری شدن یعنی بعد از 24 روز از تزریق بهتر شدن؟ یا دو هفته بعد از ...

نه دادویی مصرف نکرد. دو هفته بعد ۱۰ روز.

اولش بد بود.

اما بعدش خوب شد.

اما در کل فاصله پلک و چشم کم شده بود.

نگران نباش. حل میشه.

به دکترتم بگو.

2706