2737
2734

خالم ۱۰ روز میش تزریق بوتاکس کرده.

جنس بوتاکس و دکترشم خوب بوده اما متاسفاته افتادگی پلک گرفته . کسی تجربه مشابه داشته؟

خداجونم شکرت. هزاااااار بار شکرت. عاشقتم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگه خوب میشه؟؟؟

ماده بوتاکس شما سرچ کن تزریق سم عنکبوتی به اسم بولاتینیوم یه همچین چیزی هست ک ۱ گرمش میتونه میلیون ها ادمو بکشه 

و ب هر عضله ای تزریق بشه اون عضله رو فلج میکنه

من لیفت با نخ داشتم یه طرفم خوبه یه سمت ابروم‌ یه کم افتاد خوبم نشد

2728
مگه خوب میشه؟؟؟ ماده بوتاکس شما سرچ کن تزریق سم عنکبوتی به اسم بولاتینیوم یه همچین چیزی هست ک ۱ گرم ...

میگن بوتاکس خوب میشه. چون اثرش موقته.

مگه خوب میشه؟؟؟ ماده بوتاکس شما سرچ کن تزریق سم عنکبوتی به اسم بولاتینیوم یه همچین چیزی هست ک ۱ گرم ...

اطلاعاتتون خبلی اشتباهه عزیزم😊😊😊😊من متخصص پوستم و وظیفه م بود بگم اشتباهه اطلاعاتی که دارید بیان میکنید 😊

خوب میشه عزیزم در  درصدی از موارد تزریق علیرغم همه ملاحظات پیش میاد و ماندگار نیست

ممنون میشم بفرمایید چقدر طول میکشه خوب بشه.

خیلی نگرانه.

واینکه آیا درمانی نیاز هست؟

2738
ممنون میشم بفرمایید چقدر طول میکشه خوب بشه. خیلی نگرانه. واینکه آیا درمانی نیاز هست؟

اگر هنوز اوایل تزریقتون هست مطمین باشید هر چی زمان بگذره بهتر میشه، از پزشکتون درخواست کنید اشرایطتتون رو بسنجه چون هم قطره ای هست که افتادگی پلک رو بهتر میکنن و هم ار اف روی پلک میتونه تاثیر بد بوتاکس رو از بین ببره،چون من شما رو نمیبینم نمیتونم دقیقا نظر بدم😊🎀

اگر هنوز اوایل تزریقتون هست مطمین باشید هر چی زمان بگذره بهتر میشه، از پزشکتون درخواست کنید اشرایطتت ...

فکر کنم حدود ۱۰ روز پیش تزریق کرده. دکترش الان فرانسه هست. دیروز رفت. امروز افتادگی پلکش مشهود بود.

حالا فردا می برمش پیش دکتر پوست خودم برای rf.

اطلاعاتتون خبلی اشتباهه عزیزم😊😊😊😊من متخصص پوستم و وظیفه م بود بگم اشتباهه اطلاعاتی که دارید بیان ...

مگه ماست فروش میگه ماستم ترشه😂😂😂😂 اخه اگه اینو بگید ک نونتون در نمیاد من اشتباه بگم شما اشتباه بگی گوگل اشتباه نمیگه سرچ کن😂😂😂😂

[QUOTE=58311497]اگر هنوز اوایل تزریقتون هست مطمین باشید هر چی زمان بگذره بهتر میشه، از پزشکتون درخواست کنید اشرایطتت ...[/QUOTE

سلام وقت بخیر یکی از پیام هاتونو دیدم که گفته بودین برای افتادگی پلک قطره ای وجود داره. من دو سال پیش بلفاروپلاستی انجام دادم و هفته پیش لیزیک الان یکی از پلکهام مختصر افتادگی پیدا کرده میتونید کمکم کنید چه قطره ای هست فعلا دکترم در دسترس نیست

2706