2737
2739

بچه ها کیا هماتوم دارین چیکارا کردین.ایا هماتماون رفت

اگه جذب شد چقد طول کشید

من دارم شیاف مصرف,میکنم نگرانم راهنماییم کنین

منتظر اتفاق خوب,نباش خودت اتفاق,خوب,خلق

فقط استراحت گلم،من تو بارداری اولم داشتم؛روز به روز بدتر میشدم،خونریزی شدید،اینقدر هماتومم بزرگ بود که یک تکه از بند ناف رو کنده بود،همه میگفتند تو هفته ۱۲ سقط میشه،خلاصه به مو رسید ولی نبرید،خواست خدا بود همش،معجزه شو نشونم داد😍😍😍

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط استراحت گلم،من تو بارداری اولم داشتم؛روز به روز بدتر میشدم،خونریزی شدید،اینقدر هماتومم بزرگ بود ...

خداروشکر بچت سالم موند

مال من سه سانته لکه بینی دارم.خیلی نگرانم فکر و ذهنم شده این مشکل

استراحت هم میکنم ولی,باز لکه دارم.ممنون از راهنماییت عزیزم

2731
خداروشکر بچت سالم موند مال من سه سانته لکه بینی دارم.خیلی نگرانم فکر و ذهنم شده این مشکل استراحت ه ...

بله عزیزم درست تو هفته ۱۲ که همه دکترها به اتفاق میگفتند از بین میره جفت کشیده شد سمت بالا ،مثل یه معجزه،من جوری خونریزی داشتم که چهار دست پا تا دستشویی میرفتم،ولی یادمه همینطور که خوابیده بودم برای استراحت مطلق مدام دعا میکردمو ذکر میگفتم ،الان دخترم سه سال و هفت ماهشه😍

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
خداروشکر بچت سالم موند مال من سه سانته لکه بینی دارم.خیلی نگرانم فکر و ذهنم شده این مشکل استراحت ه ...

منم داشتم با استراحت و شیاف خارجی کم کم رفع شد استراحتم در حد این بود که کار سنگین نمیکردم وگرنه کارای معمولیم سر جاش بود

خدا هر چی بخوهد همون میشه.شوهرمم میگه,اگه خدا داده خودشم نگه میداره

برای شماهم خواست خدا بوده گلم

منم سپردم به خودش.الان استراحت مطلق که نه ولی استراحت میکنم شیاف هم استفاده میکنم تاببینم چی میشه

منم داشتم با استراحت و شیاف خارجی کم کم رفع شد استراحتم در حد این بود که کار سنگین نمیکردم وگرنه کار ...

خداروشکر

چقد طول کشید که جذب شد.شماهم لک بینی داشتی? چند سانت بود هماتمتون?

2738
لک بینی داشتم چنبار نگران شدم.پری روز رفتم سونو که گفت هماتوم داری .لخته خون پشت جنین.اونم سه سانته

ممنون. انشالا دفع میشه . 

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

من داشتم

سقط شد😢😢

ولی خیلی ها داشتن و بچه مونده

الهههی تو هم مثل اونا باشی گلم😊😊

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
من داشتم سقط شد😢😢 ولی خیلی ها داشتن و بچه مونده الهههی تو هم مثل اونا باشی گلم😊😊

😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢چند هفتت بود.هماتومت چقد بود

2706