2752
2734
عنوان

کیا هماتوم دارن بیاین راهنماییم کنین 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2782 بازدید | 23 پست
😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢چند هفتت بود.هماتومت چقد بود

11 هفته 

تو سونو نوشته بود هماتوم بسیار وسیع 

دقیق یادم نیست چند سانت نوشته بود

همه سونوهاشو ریختم دور حالم خیلی بد بود 

طاقت نداشتم سونو رو ببینم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
11 هفته  تو سونو نوشته بود هماتوم بسیار وسیع  دقیق یادم نیست چند سانت نوشته بود همه سون ...

اخی بمیرم برات خیلی سخته

من حتی فکرشم نمیتونم بکنم . برام دعا کن 

🙏🙏🙏🙏

منتظر اتفاق خوب,نباش خودت اتفاق,خوب,خلق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخی بمیرم برات خیلی سخته من حتی فکرشم نمیتونم بکنم . برام دعا کن  🙏🙏🙏🙏

خیلی 😢

تو اصلا به اینجور چیزا فکر نکن 

فقط،انرژی مثبت بده

یکی از دوستامم الان حامله اس هماتوم داره 

خداروشکر نی نی خوبه هماتومش کم کم داره کم میشه

مال تو هم حتما خوب میشه غصه نخور 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😊😊❤❤
خیلی 😢 تو اصلا به اینجور چیزا فکر نکن  فقط،انرژی مثبت بده یکی از دوستامم الان حامله اس همات ...

قربونت برم خانومی.همش,میخوام فکر نکنم امانمیشه.خدا کنه مال منم جذب بشه وگرنه داغون میشم

2731
فقط شیاف و استراحت فقطططط من داشتم از نوع شدیدددددد، جذب شد استرس سمه براش 

منم استراحت میکنم و شیاف استفاده میکنم خداکنه جذب بشه  

فقط شیاف و استراحت فقطططط من داشتم از نوع شدیدددددد، جذب شد استرس سمه براش 

سلام عزیزم میدونم خیلی وقت از تاپیکت گذشته ولی میخواستم ببینم مال شما چجوری هماتوم جذب شد؟یعنی علائم خاصی داشتی یا لکه بینی داشتی؟منم هماتوم دارم که فقط یک روز کمی لکه داشتم و الان ۳ هفته گذشته اصلا لک ندارم