2737
2739
عنوان

خانمای باردار ی مشکلی دارم فقط فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 84 پست
یعنی الان نرم فروغ جون دارم دق میکنم دستمال رو که دیدم دنیا رو سرم خراب شد فقط اندازه سر سوزن بود ام ...

برو دکتر این استرسی که من تو شما میبینم برات بدتر از لکه خونه برو که اروم شی از دکترت هم در مورد رابطه خوب سوال کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیز دلم آخه معمولا خانوما حمله میکنن به آدم که چرا رابطه داشتی چرا دلت برای بچه نمیسوزه و ... ...

آره واقعا قبول دارم اصلا درک نمیکنن وقتی یکی ناراحت هست به جای آب روی آتیش باشن بیشتر زخم میزنن

2731
وا هر کی این حرفا رو میزنه مغزش عیب داره رابطه جنسی مثل غذا خوردنه برای زن و شوهر وقتی منع پزشکی ندا ...

تازه من بعد از زایمانم جایی خوندم که حتی برای زایمان هم خوب هست 

حالا شایعه بوده یا نه خدا میدونه چون من فقط 2-3 خط خوندم 

نترس خانوم اگه منعی داشتی دکتر میگفت چیزی نشده با یه قطره استرسم داری الان دراز بکش چند ساعت دیگه به ...

فروغ جون هر چی دستمال رو فشار میدم دیگه خون نمیاد.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2738
تازه من بعد از زایمانم جایی خوندم که حتی برای زایمان هم خوب هست  حالا شایعه بوده یا نه خدا مید ...

اره دهانه رحمو تحریک میکنه

بابا من اینجا میشنوم انقدر بزرگ میکنن همه چیو اینو نخور اونو بخور بارداری رو میکنن پیرهن عثمان نزدیکی وقتی دکتر منع نکنه ایرادی نداره 

تازه من بعد از زایمانم جایی خوندم که حتی برای زایمان هم خوب هست  حالا شایعه بوده یا نه خدا مید ...

بله میگن هفته آخر خیلی خوبه دردهای طبیعی زایمان رو افزایش میده و عضلات واژ ن و رحم رو منعطف میکنه و باید هفته آخر البته بدون جلوگیری باشه تا اون مایع اثر کنه. این رو خانم عباسی تو زایمان فیزیولوژیک میگفتن

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
اگه خون اومد یا درد داشتی برو دکتر نترس برای هر کسی ممکنه پیش بیاد  اگرم تلفن دکترتو داری یه ز ...

ممنون عزیزم اگه شماها نبودین با این شوهر بیخیالم دق میکردم.

اره دهانه رحمو تحریک میکنه بابا من اینجا میشنوم انقدر بزرگ میکنن همه چیو اینو نخور اونو بخور باردار ...

جدییییییییییییییییی؟ من بخاطر اینکه دهنه رحمم کامل باز نشد و حتی کیسه آبم رو هم پاره کردن مجبور شدم سزارین کنم 

چقدر دوست داشتم که طبیعی زایمان کنم، دکترم میگفت تو آب خوب نیست و تازه آب که به پهلو میخوره بدتر اذیت میشی(آ[ه خودش توی آب زایمان کرده بوده) حتی بی حسی هم زدم یادم دادن که چطور (ببخشید) زور بزنم که بچه دنیا بیاد 

ولی نشد 

2706