2737
2739
عنوان

خانمای باردار ی مشکلی دارم فقط فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 84 پست
جدییییییییییییییییی؟ من بخاطر اینکه دهنه رحمم کامل باز نشد و حتی کیسه آبم رو هم پاره کردن مجبور شدم ...

قسمت نبوده عزیزم حسرت چیزی که گذشته رو دیگه نخور. طبیعی هم مشکلات خودش رو داره.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر غیر بیخیال هم مگه وجودداره؟

آره بابا دیدم بعضیا زنشون میگه آخ میبرن دکتر.

ولی خب نادرن

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2728
بله میگن هفته آخر خیلی خوبه دردهای طبیعی زایمان رو افزایش میده و عضلات واژ ن و رحم رو منعطف میکنه و ...

الان من واقعا ناراحت شدم 

9 ماه رابطه نداشتیم ( البته منم که اینجوری خوشتر بودم  ) ای کاش این موضوع رو زودتر میدونستم 

بچم 10 روز دیرتر دنیا اومد اونم به زور آخه من اصلا درد نداشتم فقط یه بار که بلال شدم فکر میکنم همون یه بار درد زایمان بوده آخه همسر دوست شوهرم هم همینطور بوده یعنی اون وقتی رفته بوده دکتر، دکتره به شوهرش میگه خانمت نیم ساعت پیش درد زایمانش شروع شده 

شوهره هم مونده بوده، میگفت آخه این اصلا درد نداره  طوری بوده که دکتره بهش گفته اگر بچه دوم میخوای باید یاد بگیری چطور بچه رو دنیا بیاری

زایمان تو اب احتمال عفونتش زیاده 

طب سنتی که اصلا قبول نداره زایمان در آب رو. هم عفونت هست هم سردی رحم هم احتمال بیماذی نوزاد و هزارتا چیز دیگه

2738
یعنی دیگه نباید رابطه داشته باشم؟

عزیزم وقتی دکتر گفته ایرادی نداره داشته باش ولی سعی کن مثل قبل بارداری نباشه تایمش و .....

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍

واااااای چقدر خودتو عذاب میدی دختر،هیچی نمیسه ، سر سوزن خوو که چیزی نیست بابا، احتمال خیلی زیاد خوده واژنت یه خراش کوچیک برداشته، خون دیدی، اصلا به بچه ربط نداره، من ماه دوم لکه بینی شدید دلشدم، در حدیه پد میزاشتم... ولی بازم دکتر رابطه رو منع نکرد... گفت فقط آهسته تر... من تا شب سزارینم هفته ای دو بار رابطه کانل داشتم... الانم دخترکم عشقم نفسم سر و مر و گنده کنارم خوابیده شکر خدا.... نترس بابا.... با خیال راحت با شوهرت باش

قسمت نبوده عزیزم حسرت چیزی که گذشته رو دیگه نخور. طبیعی هم مشکلات خودش رو داره.

آره دقیقا، کاریش هم نمیشه کرد، به امید خدا که زایمان راحتی رو داشته باشی و رو دست خیر بلمند بشی با یه کوجولو شیرین و سالم 

بچت دختره؟

واااااای چقدر خودتو عذاب میدی دختر،هیچی نمیسه ، سر سوزن خوو که چیزی نیست بابا، احتمال خیلی زیاد خوده ...

خدا برات دخترتو نگه داره ان شا الله خیرش رو ببینی

آره دقیقا، کاریش هم نمیشه کرد، به امید خدا که زایمان راحتی رو داشته باشی و رو دست خیر بلمند بشی با ی ...

ممنون عزیز دلم

هنوز نمیدونم دخمله یا پسر هر چی هست قدمش روی چشمام فداش بشم

بچت دختره؟

هنوز نمیدونم فروغ جون

2706