2733
2739
عنوان

خانمای باردار ی مشکلی دارم فقط فحش ندین

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 84 پست
نه عزیزم حساس شدی‌ ایشون خانم محترمی هست. توی تاپیک ختم حدیث کسا استارتر هست . قبول دارم که بهتره سر ...

پس من ازش معدرت میخوام اخه وقتی دیدم با جزییات نوشته استارتر اعصابم خوردشد چون تو سایت خیلی از این چیزها هست و متاسفانه اکثرا هم مردای کثیف پشت قضیه هستن خود من اصلا بازگو کرون جزییات تو رابطه رو نمیپسندم

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس من ازش معدرت میخوام اخه وقتی دیدم با جزییات نوشته استارتر اعصابم خوردشد چون تو سایت خیلی از این چ ...

نه من به شما حق میدم. کلیت حرف شما کاملا درسته . منتها این بنده خدا فکر کنم برای این باز کرد که بگه خونریزی به دلیل فشار نبوده . 

ایشالا بلا دوره 

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
پس من ازش معدرت میخوام اخه وقتی دیدم با جزییات نوشته استارتر اعصابم خوردشد چون تو سایت خیلی از این چ ...

هممون توهمی شدیم از بس ادم روانی اینجا زیاده   من خودم هر کس تاپیک میزنه همش میگم کی گندش درمیاد اینم مرده خخخخخخخخخ

2728
نه من به شما حق میدم. کلیت حرف شما کاملا درسته . منتها این بنده خدا فکر کنم برای این باز کرد که بگه ...

دقبقا گلم برای این توضیح دادم که بگم فشار فیزیکی زیاد به خودم و‌شکمم نیومده. و خونریزی آنچنان هم نداشتم بازم عذر میخوام اگه کسی ناراحت شد.

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
هممون توهمی شدیم از بس ادم روانی اینجا زیاده    من خودم هر کس تاپیک میزنه همش میگم کی گند ...

والا به حضرت عباس😁

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
وای استارتر چقدر بی ادبی حالا واقعا لازمه ما بدونیم از پهلو بوده و روغن زدی و خشک نبود و شوهرت بوست ...

عزیزم ببخشید اگه ناراحتت کردم من آدم بی حیایی نیستم خداشاهده در این موارد حتی با مادرم روم نمیشه صحبت کنم. اما اینجا چون خانم های باردار هستن گفتم مشکلم رو مطرح کنم و اگه جدی هست برم دکتر حتما. خدا رو شکر همه گفتن زیاد خطرناک نیست. اگه توضیح دادم به صورت جزیی ببخشید فقط به خاطر این بود که بگم به شکمم اصلا فشار نیومده و رابطه سطحی داشتم نه به خاطر چیز دیگه. راستش من اصلا به این فکر نمیکنم که ی نفر مرد باشه و بتونه اینجوری داستانسرایی کنه. شایدم من زیادی خوشبینم.

بازم عذر میخوام

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
عزیزم ببخشید اگه ناراحتت کردم من آدم بی حیایی نیستم خداشاهده در این موارد حتی با مادرم روم نمیشه صحب ...

خواهش میکنم عزیزم شما ببخشید که من زود قضاوتت کردم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2740
شوهرم همش میگه هیچی نیست نگران نباش اینقد گریه کردم دارم دیونه میشم آخه من نزدیکی داشتم از اول و دکت ...

عزیزم این خون ربطی به بچه و رحم نداره..تو بارداری واژن خیلی پرخون میشه و با نزدیکی که عمیق باشه ممکنه یه کوچولو زخم بشه یا خراش برداره که بخاطر پرخونی تو بارداری یه کم خون میاد.. اصلااااا نگران نباش..فقط سعی کن موقع نزدیکی خشک نباشی تا کمتر خراش بشه

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹
عزیزم این خون ربطی به بچه و رحم نداره..تو بارداری واژن خیلی پرخون میشه و با نزدیکی که عمیق باشه ممکن ...

واقعا ممنونم از راهنمایی خوبت مهربون