2737
2734

صبح نزدیکی کردیم اونم از پهلو اندازه ی لکه سر سوزن خون ازم اومد.

دارم از نگرانی میمیرم. خونش دقیقا مثل زمان شب زفاف بود. دارم دق میکنم.

به نظرتون برم دکتر. به خدا نیاین سرزنش کنین. من اصلا میل جنسی ندارم اما دلم برای همسرم سوخت بعد از ده دوازده روز نزدیکی کردم این دفعه ی مقدار عمیقتر بود. فقط کمکم کنین و بگین باید برم دکتر؟

الان پاهام رو بالا گذاشتم 

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم برو عزیزم خیالتم راحت میشه . 

شوهرم همش میگه هیچی نیست نگران نباش اینقد گریه کردم دارم دیونه میشم آخه من نزدیکی داشتم از اول و دکتر برام منع نکرده بود هیچوقت حتی ی لکه بینی جزئی نداشتم. خیلی میترسم

هر روز واسه مادرای منتظر دعا میکنم. مثل نمازی که نمیذارم قضا بشه. خدایا دامن همه منتظرا رو سبز کن. خدایا فقط از خودت میخوام نه هیچ کس دیگه
2731
چه خبره بابا چیزی نشده که چقدر ترسیدی دختر جون بیشتر مراقب باشید اروم تر اهسته تر  اگه باز لک ...

یعنی الان نرم فروغ جون دارم دق میکنم دستمال رو که دیدم دنیا رو سرم خراب شد فقط اندازه سر سوزن بود اما واقعا خون بود

شوهرم همش میگه هیچی نیست نگران نباش اینقد گریه کردم دارم دیونه میشم آخه من نزدیکی داشتم از اول و دکت ...

اروم باش این استرس ک بدتره . استراحت کن اگه دیدی لک نداری ک چ بهتر اگه لک داشتی برو دکتر . بنظرمیاد با استراحت رفع بشه . چیزی نیست ک انقدر خودتو اذیت میکنی

مینا قری هستم
اروم باش این استرس ک بدتره . استراحت کن اگه دیدی لک نداری ک چ بهتر اگه لک داشتی برو دکتر . بنظرمیاد ...

ممنون عزیزم خدا خیرتون بده دلم رو آروم کردین

2738

نگران نباش برو پیش دکتر برات شیاف مینویسه البته اگه دوباره لک دیدی

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
نگران نباش برو پیش دکتر برات شیاف مینویسه البته اگه دوباره لک دیدی

ممنون عزیزم

چه خبره بابا چیزی نشده که چقدر ترسیدی دختر جون بیشتر مراقب باشید اروم تر اهسته تر  اگه باز لک ...

یعنی انگار کاملا بسته هست عضلاتم و منقبض. به خدا فقط دلم برای همسرم میسوزه و گرنه من حتی یک درصد تمایل ندارم انگار اصلا هیچ حس جنسی تو وجود من نبوده. از سه ماهگی بارداریم تا الان اینجوری هستم.

عزیزم چیزی نیست خیالت راحت

چرا گریه میکنی اینجوری شوهرت ناراحت میشه و باعث میشه دیگه به راحتی طرفت نیاد و این برای هیجکدومتون خوب نیست

خیلی دوست دارم آدمایی که بهم انرژی منفی میدن رو از زندگیم پرت کنم بیرون اما صد حیف که نمیشه...
شوهرم همش میگه هیچی نیست نگران نباش اینقد گریه کردم دارم دیونه میشم آخه من نزدیکی داشتم از اول و دکت ...

عزیزم چیزی نیست ی کم استراحت کن عادیه فقط سعی کن مراعات کنی از این ب بعد 

خداکنه هیچ زنی در ارزوی مادرشدن نباشه و تمام زنان سرزمینم طعم مادرشدن رو بچشن😍😍
عزیزم چیزی نیست خیالت راحت چرا گریه میکنی اینجوری شوهرت ناراحت میشه و باعث میشه دیگه به راحتی طرفت ...

به خدا دلم براش سوخت. پاهام درد میکرد گفتم میشه ی کم ماساژ بدی. ی هو کار به اینجا کشید.

من بدنم اصلا آماده نمیشه برای رابطه. نمیدونم چرا اینجوری شدم.

یعنی انگار کاملا بسته هست عضلاتم و منقبض. به خدا فقط دلم برای همسرم میسوزه و گرنه من حتی یک درصد تما ...

چرا قسم میخوری مامان مهربون

نگران نباش چیزی نیست، اونم همین یه ذره.ببین اگر تا شب بند نیومد که میاد برو دکتر 

من هفته اول بارداریم دوبار خونریزی کردم طوری که ترسیدیم بچه بیافته سریع رفتیم اورژانس بعد کلی چکاپ و 7-8 ساعت معطلی گفتن مشکلی نیست (وااااااااااای اتاق هم یخ بود مردم از سرما)

به امید خدا مال شما هم مشکلی نیست به دلت بد راه نده اما این استرسی هم که داری بدتر هست 

2706