2733
2734
عنوان

چه کاریه تو نی نی سایت مد شده؟ چرا همش استثنا مثال میزنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11018 بازدید | 697 پست
اميدوارم يه روزي جامعه ما به اون سطح از فرهنگ و پيشرفت برسه كه دين رو يه مسئله شخصي و خصوصي بدونه به ...

اخه اشاره کردید دین شما!!! 

بد نیست جملاتتونو مرور کنید

منم امیدوارم قضاوت کردن از کشورم دور شه و مردم متوجه شن چقدر کار ناشایستی هست

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
خب شایذ ذرست باشه قانون منع بچه ذار شدن بزلرن زیر 18 سال شاید در قدم اول اینکار بهتر باشه

اگر ازدواج زیر هجده سال صورت بگیره به نظرتون میشه مانع بچه دار شدن شد؟ازدواج پشتش رابطه است و روابط تو سن پایین که غیر کنترل شده تر هم هست و حتی اگر کنترل هم بشه باز هم ممکنه میل به بچه دار شدن وجود داشته باشه و این قانون اون موقع چه کاری می تونه بکنه؟شناسنامه نده؟بچه رو از بیمه محروم کنه؟پدر و مادر زیر سن 18 سال را زندانی کنه؟جریمه کنه؟یه همچین قانونی آسیب هاش بیشتر از ثمراتشه

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه صابخونه روانی داریم پولمونونمیده پاشیم.امروز بازاومده بود زنگ زدم 110تو کوچه قشقرقی ب پا کردم مرد ...

مام یه مستاجر روانی داریم، 7 ماهه اجاره نمی ده . حالا هم میگه چون شکایت کردین نمی دم. نه پا می شه نه میمیره

مام یه مستاجر روانی داریم، 7 ماهه اجاره نمی ده . حالا هم میگه چون شکایت کردین نمی دم. نه پا می شه نه ...

خخخخخ...خب شماهم از پول پیشش کم میکنید.غصه نخور.تهشم اگه نره میان درو باز میکنن وسیله هاشو روش قیمت میزنن سمساری میبره پولشو میدن بهتون

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
2731
بخوای یا نخوای تهش بهت ربط پیدا میکنه! چون همون بچه ای که تو فقر شدید بزرگ میشه؛ همون بچه ای که زیر ...

👍👍👍👍👍

من نوعی که با کلی برنامه ریزی و حساسیت فرزند دار میشم و اون رو بزرگ میکنم طبیعیه که نگران آینده و فرهنگ جامعه ای که قرار فرزندم بهش راه پیدا میکنه باشم.نگران باشم قرار در نوجوونی دوستش از چه خانواده ای باشه و قراره چطور ازدواج کنه.

عاشقی را باید از شاملو یاد گرفت....به آیدا میگفت: خدای کوچک من❤
اصلا در شان من نیست بخام دهن به دهن امثال تو بشم ریپلی نکن

خدا شفات بده😂😂😂برو اونطرف سهام شانت افت نکنه اقدس جان

(لطفا لطفا لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین ) 

اين حرفا شايد در روزگار من و ده سال بعد از من درست بود اما برا روزگار جديد درست نيست متأسفانه بخاطر شرايط بمباران اطلاعاتى بچه ها دچار بلوغ زودرس شدن نمى تونم بگم حرف شما غلطه اما درست هم نيست به هرحال بك انسان بايد از همين سنين كودكى به سمت اهداف زندگيش پيش بره و الا اگر تو اين سنين راه رو اشتباه بره معلوم نيست بعدا به هدف سالم زندگى برسه يا نه؟ گاهى لازمه با ازدواج اين كج رفتن مهار بشه

اين رو از تجربه خودم كه با دختراى ١٢. تا ١٦ ساله سرو كار دارم مى گم مى بينم دخترايى رو كه ١٣ - ١٤ سال بيشتر سن ندارن اما بينيشون رو عمل مى كنن و دنبال انواع لوازم آرايش و فيگور هاى س ك س هستن 

هر روز ميان از عشق هاى بچگيشون تعريف مى كنن و بعضى هاشون بخاطر اين عشق ها خودكشى مى كنن 😰

يه دختر بچه وقتى نمى خواد درس بخونه نمى تونه احساساتش رو كنترل كنه و داره بي راه مى ره براش بهتره زير مسوليت ازدواج بره با تمام مخالفتم با اين موضوع اما چاره اى نيست 

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
من با كامنت قبليتون موافقم ولي اصلا با اين نظرتون موافق نيستم اينهمه دزد و بزهكار تو جامعه هست به نظ ...

وقتى كسى ذاتشدزد باشه درجه دارايش فرق نمى كنه منتها يكى افتابه و لگن مى دزده يكى هم دكل نفت 😐

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
اين حرفا شايد در روزگار من و ده سال بعد از من درست بود اما برا روزگار جديد درست نيست متأسفانه بخاطر ...

خب این تفاوت دیدگاه دو گروهیه که زیر این پستا کامنت میذارن

من نمیدونم شما در چه محیطی با این دخترای 12-16ساله در ارتباطین. مدرسه کانون یا...

ولی فکر میکنم خانواده اگر دلش بخواد تاحدی فقط تا حدی میتونه بچه ها رو کنترل کنه، نه اینکه کارش به دوستی با جنس مخالف نکشه چون میکشه ولی حداقل این دوستی از طرف والدین چک بشه تا حدی تا لااقل به حاملگی یا خودکشی نرسه!

من فکر میکنم همیشه راهی برای شوهر ندادن دخترای زیر 18 هست حتی اگر به قیمت دوستی با جنس مخالف باشه

کدوم یکی از ما دهه شصتیایی که دیر ازدواج کردیم هست که تا حالا با پسری دوست نبوده باشه؟ ضرر این روابط به نظر من برای بنیان خانواده و هم جامعه کمتره تا ازدواج زودهمگام که باعث مشکلات متعدد از جمله بچه های ناخواسته و طلاق بشه

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.

در نهایت فکر میکنم اون چیزی که باعث میشه خیلی ها به زود شوهر دادن دختر رضایت بدن مساله ی حل نشده ی روابط بین دختر و پسره!

درواقع برای در امان موندن از این ارتباطه که میگن خب حالا بهتره شوهر کنه تا اینکه...

در حالی که همون از چاله دراومدن و توی چاه افتادنه

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.

بچه ها به اینم توجه کنید که فیلم س و پ ر و... تو دستای بچه ها و موبایل ها و ماهواره ها زیاد شده گاها تو خیابون ک چیز هم میبینیم نزدیکی و روابط خیلی نزدیک 

خب اینام برای بلوغ زودرس و وارد شدن بچه ها به بحث ازدواج و دوستی و.... کمک میکنه

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
در نهایت فکر میکنم اون چیزی که باعث میشه خیلی ها به زود شوهر دادن دختر رضایت بدن مساله ی حل نشده ی ر ...

اره اینم زیاد شنیدیم درسته

بچه ها به اینم توجه کنید که فیلم س و پ ر و... تو دستای بچه ها و موبایل ها و ماهواره ها زیاد شده گاها ...

بدبختی اینه که اینا بلوغ زودرس جنسی میاره. نه عقلی...

اینجوری نسل بعد میشن مادران منفعلی که شوهر صاحبشونه و اصلی ترین دغدغشون جواب دادن به مادر شوهر و خواهر شوهره. که ته تلاششون برای حل مشکل مراجعه به دعانویسه. فرزند اینا قرار نیست باهاشون تفاوت زیادی داشته باشه

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
در نهایت فکر میکنم اون چیزی که باعث میشه خیلی ها به زود شوهر دادن دختر رضایت بدن مساله ی حل نشده ی ر ...

ازدواج تعهده. ورود بهش راه برگشتی نداره؛ در صورت برگشت آسیب شدیدی وارد میشه بهش... ولی روابط دوستی هیچ تعهدی نداره؛ مسئولیت نداره. آسیب نهایتا روحیه و غالبا قابل جبرانه... بچه ای که بکارتش رو از دست میده و حتی سقط جنین میکنه آینده ی روشن تری داره نسبت به دختری که ازدواج میکنه و از تحصیل و کار و حضور تو جامعه منع میشه...( الان باز مثال بزنید نه عمه ی من دکترا داره رود ازدواج کرده 😐 خوب خودمون تو مدرسه ها دیدیم که بیشترشون چه افت تحصیلیی دارن دیگه...)

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒