2737
2739
عنوان

چه کاریه تو نی نی سایت مد شده؟ چرا همش استثنا مثال میزنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11017 بازدید | 697 پست
ازدواج تعهده. ورود بهش راه برگشتی نداره؛ در صورت برگشت آسیب شدیدی وارد میشه بهش... ولی روابط دوستی ه ...

دقیقا همینطوره

بماند که الان شرایط یکم عوض شده و دخترای دهه هشتادی تفکرشون عوض شده و مثل ما به قضیه نگاه نمیکنن . یعنی ممکنه از دست دادن بکارت واقعا براشون مساله ای نباشه

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ثمین من الان داشتم درس میخوندم این قسمتو دیدم مربوط به تاپیکته کیه که گوش بده البته Women und ...

نه دیگه یکی تو ۳۰ سالگی ممکنه طلاق بگیره؛ یکی تو ۲۰ سالگی ممکنه خوشبخت شه! برو عمو جون شبهه ننداز عزیزم بدو 😢😒😒😒

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
نه دیگه یکی تو ۳۰ سالگی ممکنه طلاق بگیره؛ یکی تو ۲۰ سالگی ممکنه خوشبخت شه! برو عمو جون شبهه ننداز عز ...

خخخخخخ امار جهانی در مورد کل جهان صدق میکنه در مورد ایران نه 

داییم میگفت ایران عین یه جزیره دور افتاده ست کلا مدل خودشو داره شبیه هیچ جا نیست   

2728
خخخخخخ امار جهانی در مورد کل جهان صدق میکنه در مورد ایران نه  داییم میگفت ایران عین یه جزیره د ...

راست میگه به خدا 😂

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒
2740
خب این تفاوت دیدگاه دو گروهیه که زیر این پستا کامنت میذارن من نمیدونم شما در چه محیطی با این دخترای ...

با اينكه ده شستى هايى كه دير ازدواج كردن همه دوست پسر داشتن مخالفم چون خودم يكى از اون ها هستم كه اهدافى برا خودم تعيين كردم و رفتم دنبال اون اهدافم و دنبال پسر بازى و ازدواج هم نبودم تا زمانى كه به اين نتيجه رسيدم كه بايد ازدواج كنم 

اما مسأله بعدى كه بايد از طرف خانواده كنترل بشن اين امر هميشه ممكن نيست بخاطر اين كه در بعضى محيط ها و شرايط و خانواده ها ( از جمله كم سوادى و آگاهى كم خانواده ها) و شهر هاى كوچيك و آداب و رسوم قوميتى خاص خيلى سخت مى شه اما اينكه اين ازدواج ها نتايج خوبى نخواهد داشت مگر در موارد نادر بسيار موافقم 

حالا با اين وجود گاهى چاره اى نيست !!!

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
بچه ها به اینم توجه کنید که فیلم س و پ ر و... تو دستای بچه ها و موبایل ها و ماهواره ها زیاد شده گاها ...

امضات قشنگه ❤️

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
بدبختی اینه که اینا بلوغ زودرس جنسی میاره. نه عقلی... اینجوری نسل بعد میشن مادران منفعلی که شوهر صا ...

😭  

با اينكه ده شستى هايى كه دير ازدواج كردن همه دوست پسر داشتن مخالفم چون خودم يكى از اون ها هستم كه اه ...

شاید اون چیزی که در ذهنم رو بد گفتم. منظورم اینه که نمیشه انتظار داشت دختری در یه سن معقول مثلا بعد از 22 ازدواج بکنه اما پیش از اون با پسری در ارتباط نباشه. شرایط همه ی زندگیها یکسان نیست و مهمتر اینکه این یک نیاز معقوله توی اون سنین! حالا یکی مثل شما با منطق خودش به این نتیجه میرسه که تا سنین بالا نیازی نداره با پسری باشه، اما همه اینطور نیستن واقعا 

باید فرهنگ سازی درستی در زمینه ارتباط دختر و پسر صورت بگیره. حداقل به نظر من باید از شکل تابو دربیاد. همه مدارس میدونن وجود داره اما جرات نمیکنن راجبش حرف بزنن با خانواده ها

ثمین من الان داشتم درس میخوندم این قسمتو دیدم مربوط به تاپیکته کیه که گوش بده البته Women und ...

خدا خیرت بده خواهر

اینجا یکی نوشته بود ازدواجهای دهه ی 30 زندگی بیشتر به طلاق کشیده میشه چون دو طرف به بلوغ کامل عقلی رسیدن و شخصیتهاشون کامل شکل گرفته پس انعطاف پذیر نیستن و باهم کنار نمیان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا منو گاو کن

خدا خیرت بده خواهر اینجا یکی نوشته بود ازدواجهای دهه ی 30 زندگی بیشتر به طلاق کشیده میشه چون دو طرف ...

من منبع این متنو بخوان میزارم بر حسب آماره جهانیه ول کن اینا چی میگن مجبورن اینطوری بگن دیگه اینم ببین 

حالا هی بیان به اختلاف سنی کمشون با بچشون افتخار کنند 

امضات قشنگه ❤️

مرسی نازنین😗

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
2706