2737
2734
عنوان

چه کاریه تو نی نی سایت مد شده؟ چرا همش استثنا مثال میزنید؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 11017 بازدید | 697 پست
من با كامنت قبليتون موافقم ولي اصلا با اين نظرتون موافق نيستم اينهمه دزد و بزهكار تو جامعه هست به نظ ...

من گفتم که هیچ کدوم استثنا نیستن فقط مشکل اینجاست دزد ها و بزهکاران  خورده پا به راحتی شناسایی میشن دیده میشن 

ولی اختلاس گران و رانت خوارها و کلاهبردارها و ... که خیلی شیک و باکلاس کارشونو انجام میدن خیلی دیده نمیشن دیده بشن هم مثل دسته اول برای خیلی ها منزجر کننده نیست

مثل آقای ایکس که اندازه هزار تا دزد معمولی میلیاردها دلار قاپید و بارها دیدم و شنیدم که مردم گفتن به به عجب هوشی داشته فکر ما کجا و فکر آقای ایکس کجا 

دزد ها و بزهکاران کوچیک و خرده پا نتیجه بی مسئولیتی و بی داریتی  همین مسئولین پولدار و مثلا تحصیل کرده و خیر سرشون با فرهنگ کشوره 

و اینکه منظور من این نیست آدم تحت هر شرایطی باید تولید مثل کنه 

من میگم هیچ وقت هیچ چیز  هیچ کجای دنیا خوب مطلق یا بد مطلق نیست 

به زبان ساده دارم میگم همون قدر دقیقا همون قدر که خوب و بد تو قشر مرفه و تحصیل کرده هست به همون اندازه تو قشر فقیر و بی سواد هست فقط جنس و مدل خلاف کردنشون کمی فرق داره 

حرفای ثمین بانو این ذهنیتو به وجود میاره که هر بچه ای که تو فقر بزرگ بشه یا دزد میشه یا ....

و بلعکس 

چون بسی ابلیس آدم روی هست،پس به هر دستی نشاید داد دست.(مولانا)
پول بحث مهمی هست عزیزم پول یک فرد رو حفظ میکنه از خیلی خطرات، پول مثل محافظ عمل میکنه، یه بچه ی فقی ...

همون قدر که فقر خطرناکه دقییییقا به همون اندازه پول خطرناکه بلکم بیشتر 

همیشه از خدا خواستم قبل از دادن پول زیاد اول فرهنگ استفاده کردنش رو بهم بده 

با پول هم میشه دکتر و مهندس واقعی تحویل جامعه داد هم دکتر مهندسی که با زور رشوه و پول از استادش نمره کسب کرده

و دقیقا خانواده های فقیر به همون اندازه انسانهای پاک و شریف و البته تحصیل کرده و مفید برای جامعه بزرگ کردن و هم اینکه از همچین خانواده های دزد و خلاف کار بیرون اومده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتى كسى ذاتشدزد باشه درجه دارايش فرق نمى كنه منتها يكى افتابه و لگن مى دزده يكى هم دكل نفت 😐

دقیقا منم خواستم همینو بگم یه ساعت تایپیدم ولی فکر کنم آخرش نتونستم حق مطلب رو ادا کنم 😂😂😂😂

شما خیلی خوب تو دو خط گفتید😊😊

خیلی از دختر ها از سر فقر به فحشا کشیده شدن برامون زشته چون تن فروشی کردن

ولی دختر پولداری که مامان و باباش رئیس و معاون فلان شرکتن و یا دکتر مهندس ان صدتا دوست پسر داره و خودشو در اختیار بقیه قرار میده میشه با کلاس میشه آزادی میشه با فرهنگ 

تازه بیشتر وقتا اصلا براشون مهم نیست طرف مرد زن داره یا پسر مجرد یه هو خراب میشن رو زندگی مشترک یکی دیگه 

الانم که دیگه مد شده دخترای پولدار بالا شهر پسرای خوشکل فقیر پایین شهرو ساعتی کرایه میکنن 

دختر و پسر فرقی نمیکنه ها حالا من دخترو مثال زدم 

پس نتیجه میگیریم داشتن عقل و شعور و انسانیت لازمش صرفا پول و موقعیت اجتماعی نیست 

2731

بچه ها بیایید این تاپیک این صفحات قبلی و بعدی رو بخونید از اینجایی که گذاشتم!

محالفان تصویب قوانین ازدواج کودکان رو ببینید چه طرز فکری دارند! خیلی جالب هست نوع سفسطه کردن و توهین هاش

ماشاء الله لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.
خیلی از دختر ها از سر فقر به فحشا کشیده شدن برامون زشته چون تن فروشی کردن ولی دختر پولداری که مامان ...

الان دختری که ار سر فقر و برای تامین نیاز مالی تن فروشی میکنه با دختری که از سر شکم سیری و برای لذت جنسی، رابطه داره، فرقی ندارن؟

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
الان دختری که ار سر فقر و برای تامین نیاز مالی تن فروشی میکنه با دختری که از سر شکم سیری و برای لذت ...

نه فرق نمى كنن 

براى هر دوشون هزار راه ديگه هست 

هيچ وقت هدف وسيله رو تعيين نمى كنه

https://eitaa.com/banoi553   حمایت کنید لطفا 😘 دستتون رو روی لینک نگه دارید آبی که شد بازش کنید💞
2740