2703
2553

مثلا میگیم بچه ها ازدواج نکنن؛ میگن یه بچه ممکنه تو ۱۵ سالگی آمادگی ازدواج داشته باشه یکی تو ۳۰ سالگی هنوز نداشته باشه 😐

یا میگیم وقتی پول ندارید بچه رو ببرید دکتر یا براش خوراک فراهم کنید؛ بچه نیارید! میگن خیلی از آدمای بزرگ توی فقر بزرگ شدن 😐😐😐

چه قیاساییه که میکنید؟ واقعا منطقتون اینه؟ یه تنه علم آمارو بردید زیر سوال که...

آن کس که نداند و نخواهد که بداند                      حیف است چنین کره خری زنده بماند 😒

چی بگم والا!  دیدگاهشون تو حلق داعش

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖

منطق ندارن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با یک چوب همه رو میزنن!

شرایط هرکسی فرق داره کسی هم که سوال میپرسه باید با توجه به شرایطش تصمیم بگیره

اگه شما مسلمان واقعی دیدی هیچ وقت از روی ظاهرش متوجه نمیشی چجور آدمیه.چون هیچ وقت برای ظاهر کاری رو انجام نمیده.پس تماما ریا و ظاهر فریبه.برای رسیدن به منافع مادی دارن این کارها رو انجام میدن.شما مومن واقعی رو نمیبینی ی جوری راه بره که همه بفهمن داره میره وضو بگیره نماز بخونه اما تا دلت بخواد کسایی رو میبینی که جار میزنن و به همه اعلام میکنن که ببین من نماز خونم...    
2720

الان باز سر سن ازدواج دعوا میشه😂😂😂

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خب راست میگن دیگه 

استثناهمیشه وجودداره😐

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2714

كلا تو ايران مهم كل كردنه عزيزم،الان شما بگى واى چه هواى خوبى🤗همه ميان رگبارى بهت ميتوپن كه اهواز رو گرد و خاك خفه كرده،مهم مخالفته به هر قيمتى كه باشه،كلا دوس داريم حال همو بگيريم😒

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
من خودم نوه عمم 12 سالگی ازدواج کرد الانم خیلیییی خوشبخته درسشم خونده!خوب بود میرفت دانشگاه دوست پسر ...

حتما خودش و مامان و مادرشوهرشم دکترا گرفتن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من خودم نوه عمم 12 سالگی ازدواج کرد الانم خیلیییی خوشبخته درسشم خونده!خوب بود میرفت دانشگاه دوست پسر ...

😑😑😑😑😐😐😐😐😐

مشت نشاکه ی خلوار نیست 

این یک ضرب المثل رد شدس

تقدیم ب دختر نازم😜                                                                     💖 اصفهان با آن همه وسعت شده نصف جهان!                   چند وجب داری,ولی کل جهانم گشته ای💖
2706