2737
2739

نمیدونم اگه ممد منو بگیره میتونم جواب بدم😆❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
نمیدونم اگه ممد منو بگیره میتونم جواب بدم😆❤

🤣🤣🤣🤣ليلي ذ ل ي ل نشي ليلي.

سالِ جديد بهترين سالِ زندگيِ منه،هم مهربونتر ميشم با شوهرم و اشتباهاتمو تكرار نميكنم هم مامان ميشم🤩😍🤪😎

من تجربه کردم و تلخ بوده

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
🤣🤣🤣🤣ليلي ذ ل ي ل نشي ليلي.

😂😂😂😂😆😆😆😆❤❤

قربووونت😘😘😆❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
من تجربه کردم و تلخ بوده

میشه بگی

در دنیا هیچ چیز پایدار نیست واگر انسان توقع بقای چیزی را داشته باشد احمق است.اما اگر از آنچه که برای مدت کوتاهی دارد لذت نبرد از آن هم احمق تر است.

سلام 

من هر وقت حسای بد میاد طرفم یا فکرای منفی 

مامانم بهم میگه به هر چی فکر کنی سرت میاد من خیلی از این جمله بدم میاااااااااد وقتی یه نفرو اینو بهم میکه فکرم بیشتر میشه و بیشتر فکر منفی میکنم😒

چه بركتي دارد دوست داشتنت خدااا...💓
2706