1920
1924

ب مرور

با کتاب خوندن و رمان خوندن

تمرین کردن

نوشتن

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اگه قصد خرید سیسمونی دارید حتما به نی نی تگ سر بزنید ❤🌹

اخبار ببینه (به گفتارشون توجه کنه) سعی کنه روزنامه رو بلند و با لحن اروم و ساده بخونه

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
1922

یکم مطالعه اش رو بیشتر کنه روی طرز بیان و صحبتش کار کنه نا خوداگاه لات بازی یادش میره😄

علم بهتر است یا آغوش ؟🍂🍁فصل اگر پاییز باشه🍂یار اگر کنار باشه❤باد آروم اگه پرده رو تکون بده ، بوی بارون اگه قاطی بشه با بوی عطر تنش... تو بگو کل دنیا یا آغوش؟؟‌اصلا تو بگو بهشت یا آغوش؟من اما آغوش...آغوش ....آغوش........🍁🍂
1911
نه مصیبت است. واسه دختر خیلی بده

معاشرت با آدمهای دیگه روی یادگیری آدم خیلی موثره

هیولای  وجودت  چیه ؟ 🤔   بنظر من ،  هر آدمی  تو وجود خودش  یه هیولا  داره  ....  یکی  هیولای وجودش  ،  خشم و عصبانیت شه  ،  یکی دیگه  حسادت ها شه   ،  یکی  راحت طلبی  و تنبلی شه  ،  یکی  دیگه  مقاومت ش نسبت  ب فهمیدن   ،  یکی دیگه  هیولای درون ش   کینه ها و نفرت ها  و بغض هاشن  و .....  هیولای وجودمونو  درمان کنیم ،  قبل از اینکه  انقدر بزرگ بشه  ک  دیگه قدمون  بهش نرسه  .....                                                                                                           انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁
1826
اطرافیانش هم تعجب می کنند و خوششون هم میاد و می خندند

خب دیگه دیگزان خیلی موثرن. دوست. خانواده

لازم‌نیست بگن اینجوری حرف نزن همینکه درمقابل حرف اون مودبانه حرف بزنند کم کم درست میشه

تا جای کسی قرار نگرفتی قضاوتش نکن که اگر کنی جاش قرار میگیری
1918