2733
2734
عنوان

🌹🌷🎊🎉🎶انرژی مثبت🌻🎊🎶🎉آرامش🌻🎉🎊🎶🌷🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4264 بازدید | 226 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلاااااام عشق خودم😆😆😆😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 خوبی مهربووووونم😻😻😘😘😘 چه تاپ ...

لیلی امضات 😢😢😂😂😂😂😂😂😂

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
سلاااااام عشق خودم😆😆😆😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍 خوبی مهربووووونم😻😻😘😘😘 چه تاپ ...

سلاااااااام 

لیلی جونم💖💖💖😍😍😍

مرسی گلم 

توخوبی🌷🌹

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
لیلی امضات 😢😢😂😂😂😂😂😂😂

😂😂😭😭😩😩😩

همش تقصیر ترامپه

خدا به زمین گرمت بزنه هویج خان😭😭😭😭

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
2738

✔برای کار های مثبت خود، به دنبال پاداش گرفتن نباشید. هر چقدر کار ها را برای دل خود و راضی نگه داشتن وجدان خود انجام بدهید، در واقع تلاشی مهمی برای شاد بودنتان کرده اید. پس، کادو دادن و هدیه دادن و خیرات کردن و خیر بودن و منش و مسلک مشتی گری را فراموش نکنید. مشتی ها و پهلوانان، افراد انرژی مثبت هستند. . . پهلوان زندگی خود باشید!✔

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪
سلاااااااام  لیلی جونم💖💖💖😍😍😍 مرسی گلم  توخوبی🌷🌹

با این تاپیک باحالت مگه میشه خوب نباشم منمممم عاااااالیممممم😻😻😘😘😘😍

فدات بشم من😻😻🌷🌷😘😍

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  
سلام🙀🙀 من مردم ک از دلتنگی... کجایی تو دختر ؟ خوبی عشقم؟

سلام آجی خوشگلم خوبی فدات شم 😘😘😘😘فدای دلت شم چرا نمیایی شب نشینی؟؟😞😞😞 

تو معجزه خدا تو زندگی منی❤خدایا خودت مواظب نی نی من و همه نی نی ها باش و هرکس آرزوی نی نی داره دامنشو سبز کن (آمین)❤
2706