2733
2734

کسی مخالفه نیاد تاپیکم  من دوبار دیدمش یکبار چهره اش رو همان طوری دیدم تقریبا شبیه همون بود که استادفرشچیان کشیده بود یکبار هم با نورانیت دیدم؟

من حضرت زهرا رو دیدم

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 

منم چندین بار دیدم

یه شب خیلی حالم بد بود با گریه خوابیدم

شبش خواب دیدم رو به رو ضریح چادر پوشیدم دارم گریه می کنم  

اگر مذهبی افراطی هستید ریپ نزنید نظر منو نظرات من طبق دین نیستن شامل همه انسان ها میشن البته از نظر خودم ممنون😆الان دیگه کاربری دست خودمه فقط(رها)🥰6 اسفند 1402 بهترین تاریخ زندگیم بود پسر عزیزم دنیامو شیرین و رنگی کرد😍❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه جودی بود خوابت توضیح بده 

چادر بهم داد بپوشم گفت دیگه درش نیار

حَسبی اَلله وَ‌ نِعمَ الوَکیل ☘️💚خدایا بزرگترین آرزوم سلامتی خودم بچه هام و خانوادمه،شکرت بابت همه نعمت هایی که دادی و ندادی.ممنونم که هستی و بهم توفیق بندگی دادی کمکم کن نمازام رو بهتر بخونم،حسادت نکنم،بیشتر مواظب بچه هام باشم و در کل آدم بهتری باشم 
چآدری شدی گلم ؟

من کلا ادمی بودم که هی چادری میشدم و ول میکردم اما بی حجاب نبودم. 

دوبار درمورد حجاب و حضرت زهرا خواب دیدم اما هربار چادر میپوشیدم اطرافیان اذیتم میکردن و اینقد حرف میزدن و مسخره میکردن که مجبور میشدم بذارم کنار. 

اما بعد از گذشت مدتها از اون خواب، عید امسال چادر خریدم و عزمم رو جزم کردم و چادری شدم 

امیدوارم ک حضرت زهرا کمکم کنه و ازم راضی باشه

همش به این امیدم که بیاد ب خوابم و بگه ازم راضیه 

من کلا ادمی بودم که هی چادری میشدم و ول میکردم اما بی حجاب نبودم.  دوبار درمورد حجاب و حضرت زه ...

به من هم خیلی تیکه میندازن بابت چادرم اوایل خیلی می گفتن هیچ موقعه قهقه کشیدن عمو رو درست تو راه پله عمم اینها هیچ موقعه حرفه خاله ام که یک روز خودش چادری بودحالا که ۱۲ ساله گذاشته کنار سال ۱۴۰۱ که من درست یکسال بود چادری شده بودم بهم گف همه چادر رو میزارن کنار تا حالا چادری شدی همه رو واگذار کردم به خانم فاطمه خودش جوابشون رو بده

به من هم خیلی تیکه میندازن بابت چادرم اوایل خیلی می گفتن هیچ موقعه قهقه کشیدن عمو رو درست تو راه پله ...

به منم خیلی میگن خیلی زیاد 

حتی مامان خودم 

میگه همه گذاشتن کنار 

باورت میشه من بچه بودم دیدم 

یه عمل سختی داشتم و پدر مادر نذر کرده بودن اگر زنده بمونم ببرن منو پیش امام رضا 

عملم به خوبی و خوشی تموم شد ولی اونموقع ها من چه بدونم نذر چیه اصلا ، با این حال خواب دیدم داشتم میدویدم بغل امام رضا 

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری / این صبر که من میکنم افشردن جان است⛓️