2733
2739
عنوان

🌹🌷🎊🎉🎶انرژی مثبت🌻🎊🎶🎉آرامش🌻🎉🎊🎶🌷🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4264 بازدید | 226 پست

لیستی از نعمت هایی که خداوند به شما عطا کرده تهیه کنید و  به خاطر تک تک این داشته ها سپاسگزار خداوند باشید. می توانید از سلامتی تک تک اعضای بدنتان شروع کنید و تصور کنید اگر از داشتن هر کدام از این نعمت ها محروم بودید، زندگی چقدر سخت تر می شد. به خاطر چشمهایت، موهایت، دندان هایت، دستهایت، خانواده خوب، هوش و استعداد و توانایی ها و … سپاسگزار خداوند باش. ریز ترین نعمت ها را ببین و به خاطرشان شکرگزاری کن و در خود حس شادمانی از داشتن این نعمت را به وجود آور. شکرگزاری یکی از مراحل مهم قانون جذب است که می تواند انرژی مثبت بیشتری را به سمت شما جذب کند.

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪

با خودتان مثبت صحبت کنید و گفتگو های درونی خود را کنترل کنید. از عبارات تاکیدی مثبت، اول شخص و در زمان حال مانند “من خودم را دوست دارم “، “من می توانم “، ” من احساس فوق العاده خوبی دارم ” و … استفاده کنید.

ما معتقدیم که ۹۵ درصد احساسات شما با گفتگوی درونی خودتان در طول روز شکل می گیرد. واقعیت تلخ این است که عمدا و آگاهانه با خودتان مثبت و سازنده صحبت نکنید.
ذهن شما مثل یک باغچه است. اگر در آن گل نکارید و از آن مراقبت نکنید. علف های هرز بدون هیچ تلاشی در آن رشد می کنند.

تصدیق مثبت و اظهارات مثبت کوتاه هستند که در مجموعه ای از اعتقادات نا خودآگاه بطور هدفمند قرار دارند. آنها معمولا برای به چالش کشیدن، تضعیف و جایگزین کردن باورهای منفی با افکار مثبت پرور ساخته شده اند. باورهای منفی که در طول سال ها در داخل سر شما از طریق تجربه و تعامل با انسان تشکیل شده است. خود بزرگترین مانع در راه سفر شما به سمت موفقیت هستند. این افکار منفی قادر به متوقف کردن شما از تلاش و دستیابی به چیزهای جدید و دستاورد های بیشتر هستند.

دست از طلب ندارم تا کام من برآیدیا تن رسد به جانان یا جان ز تن برآید😏😬💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘