2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گيسو جونم ايشالله كه هانا خانوم سالم و سلامت بغلت بياد اصلا استرس ب خودت راه نده 😻❣️😘

فدات دوست مهربونم امید دارم بخدا😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
من اوایل دهانه رحم داشت باز میشد.الان دیابت بارداری دارم.دو هفته دیر فهمیدم تو اون دو هفته کوچولوم ر ...

فدات بشم خدا حفظ دخترتو😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلامت باشی عزیزم ...  انشاالله بسلامتی نی نی تو بغل میکنی و با دیدن روی ماهش همه ی سختیای ب ...

ایشالله قسمت همه بشه اون لحظه رویایی😍😍😍

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
2740
منم اگه زايمان زودرس نداشته باشم چون دهانه رحمم كوتاه  تير تا اوايل مرداد بايد دنيا بياد&n ...

ای جونم خدا حفظ کنه نی نی رو😍😍

من‌که کل این شش ماهو همش بالا اوردم و همش تنفر از غذا هم سنگینی معده 😕

اوه اوه تهوع که نابود کرد منو

ب سلامتی گلم  منکه اصلا بارداری رو دوست ندارم چون برام سخت گذشت و میگذره. 😔 لحظه شماری میکنم ...

منم ، تازه گاهي ميگم نكنه من كه اينقدر خونريزي و لكه بيني و دهانه رحم كوتاه دارم نكنه جنينم خدايي نكرده مشكلي داره كه من دارم به زور دارو و آمپول و عمل سركلاژ نگهش ميدارم 

حالا اين دكتر خنگم آزمايش ژنتيك هم برام ننوشته بود

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
2706