2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

گيسو جونم ايشالله كه هانا خانوم سالم و سلامت بغلت بياد اصلا استرس ب خودت راه نده 😻❣️😘

فدات دوست مهربونم امید دارم بخدا😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
من اوایل دهانه رحم داشت باز میشد.الان دیابت بارداری دارم.دو هفته دیر فهمیدم تو اون دو هفته کوچولوم ر ...

فدات بشم خدا حفظ دخترتو😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
سلامت باشی عزیزم ...  انشاالله بسلامتی نی نی تو بغل میکنی و با دیدن روی ماهش همه ی سختیای ب ...

ایشالله قسمت همه بشه اون لحظه رویایی😍😍😍

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
منم اگه زايمان زودرس نداشته باشم چون دهانه رحمم كوتاه  تير تا اوايل مرداد بايد دنيا بياد&n ...

ای جونم خدا حفظ کنه نی نی رو😍😍

من‌که کل این شش ماهو همش بالا اوردم و همش تنفر از غذا هم سنگینی معده 😕

اوه اوه تهوع که نابود کرد منو

ب سلامتی گلم  منکه اصلا بارداری رو دوست ندارم چون برام سخت گذشت و میگذره. 😔 لحظه شماری میکنم ...

منم ، تازه گاهي ميگم نكنه من كه اينقدر خونريزي و لكه بيني و دهانه رحم كوتاه دارم نكنه جنينم خدايي نكرده مشكلي داره كه من دارم به زور دارو و آمپول و عمل سركلاژ نگهش ميدارم 

حالا اين دكتر خنگم آزمايش ژنتيك هم برام ننوشته بود

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
2706