2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیز دلم ... خدا دختر تو هم حفظ کنه ... انشاالله بسلامتی و بموقع زایمان کنی ☺❤❤💐

فدات عشقم😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
ب سلامتی گلم  منکه اصلا بارداری رو دوست ندارم چون برام سخت گذشت و میگذره. 😔 لحظه شماری میکنم ...

سلامت باشی عزیزم ... 

انشاالله بسلامتی نی نی تو بغل میکنی و با دیدن روی ماهش همه ی سختیای بارداریت جبران میشه 😉😍❤

2731
اولی سزارین بود. دومی رو طبیعی میخوام، اگه خدا بخواد

عه منکه از اول از طبیعی فراری بودم الان خوشخالم ک سزارینم 

ی احساس وحشت دارم از طبیعی 😆😆

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
من ۲۶ سالمه نی نی اولمه دختر... بشدت شرایط سختی دارم و احتمال هر اتفاق ناگواری..استراحت مطلقم..خ ...

ديگه سر كلاژ شدي خيالت راحت باشه جاري من دوتا سقط يه ٢ ماه و ٤ ماه داشت بخاطر كوتاهي دهانه رحم سومي سركلاژ كرد الان دخترش ٩ سالشه به موقع بدنيا اومد پسرش بعد ١١ ماه اتفاقي باردار شد اصلا سركلاژم نشد 

مردني كه اتفاقي باشه بخشي از طبيعيته من ميخوام انتخابي برات بميرم 😍😍😍😂
2740
عزیز دلم خیلی رو ارامشم کار میکنم خداروشکر..میشه بپرسم‌مشکلتو؟

من اوایل دهانه رحم داشت باز میشد.الان دیابت بارداری دارم.دو هفته دیر فهمیدم تو اون دو هفته کوچولوم رشد نکرده.اب دور بچه هم کم شده به خاطر دیابت کلا تحت نظر هستم.ان شا الله خدا کمکم کنه تا هفته ۳۸ نی نی باهام باشه عالی میشه.فقط ریلکس باش و به حرف کسی به غیر دکترت گوش نکن.

منم اگه زايمان زودرس نداشته باشم چون دهانه رحمم كوتاه  تير تا اوايل مرداد بايد دنيا بياد 

من كه بارداري شده برام كابوس ،سعي ميكنم روزها رو نشمارم 

خدایا خودت بهم کمک کن،شکر بابت همه ی نعماتت
منم نتونستم لذت ببرم😔شده یه کابوس واسم

گيسو جونم ايشالله كه هانا خانوم سالم و سلامت بغلت بياد اصلا استرس ب خودت راه نده 😻❣️😘

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️
ديگه سر كلاژ شدي خيالت راحت باشه جاري من دوتا سقط يه ٢ ماه و ٤ ماه داشت بخاطر كوتاهي دهانه رحم سومي ...

سرکلاژ نشدم😓😓😓

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من دروغ نگم کل این 6 ماه سرماخورده بودم الانم زیر پتوام 😧

من‌که کل این شش ماهو همش بالا اوردم و همش تنفر از غذا هم سنگینی معده 😕

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘