2733
2734
من بچه دوممو باردارم  ی دختر ۴ سال دارم  زایمانم چون سزارینم ۲۰ تیره ب احتمال زیاد

بسلامتي عزيزم منم ٢٠مرداد😻

+پيتزا يا عشق🍕                                                   - دوتا سس اضافه هم بده رفيق☺️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامان خردادم ... 

وااای دارم میمیرم از انتظار .... 

ی حس دوگانه دارم هم دلم نمیخواد بارداریم تموم شه چون با لگدای دخترم خیلی کِیف میکنم ..هر بار لگد میزنه دیوونه میشم 😍😍

میگم اگه زایمان کنم دلم برا تکوناش تنگ میشه ..

هم از انتظار این ک ببینم چ شکلیه و تو بغلم بگیرمش طاقتم دیگه تموم شده .. 

خیلی هیجان دارم ..خیییلللللی  😍😍😍😍😍❤

2731
من مامان خردادم ...  وااای دارم میمیرم از انتظار ....  ی حس دوگانه دارم هم دلم نمیخواد ب ...

خدا حفظش کنه😍😍😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من مامان خردادم ...  وااای دارم میمیرم از انتظار ....  ی حس دوگانه دارم هم دلم نمیخواد ب ...

ب سلامتی گلم 

منکه اصلا بارداری رو دوست ندارم چون برام سخت گذشت و میگذره. 😔

لحظه شماری میکنم برای دیدنش ۳ ماه تا انتظارم‌مونده

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
2740
ب سلامتی گلم  منکه اصلا بارداری رو دوست ندارم چون برام سخت گذشت و میگذره. 😔 لحظه شماری میکنم ...

منم نتونستم لذت ببرم😔شده یه کابوس واسم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
من ۲۶ سالمه نی نی اولمه دختر... بشدت شرایط سختی دارم و احتمال هر اتفاق ناگواری..استراحت مطلقم..خ ...

اینو نگو گیسو عزیزم ایشالله سروقت زایمان میکنی برم حرم میسپرمت ب امام رضا

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
نگران نباش.من جزو مادران پرخطر هستم هیچی مثل استرس خطرناک نیست.ریلکس باش خدا بزرگه.

عزیز دلم خیلی رو ارامشم کار میکنم خداروشکر..میشه بپرسم‌مشکلتو؟

اینو نگو گیسو عزیزم ایشالله سروقت زایمان میکنی برم حرم میسپرمت ب امام رضا

قربونت برم..نی نیمو از خود امام رضا گرفتم..قراره ببرمش پا بوس آقا😍😍