2752
2734
حالا یکی هم پیدا شده که آدم حسابیه میخوای ...

چرا فکر میکنی اونایی که میرن تو رابطه آدم خوبی نیستن؟ 

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....

کلا اولویت های زندگیش چیزای دیگس پس زیاد خودتون رو خسته نکنید

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب معلومه دیگه : بادا بادا مبارک بادا ایشالا مبارک بادا ☺️🌹

عه جدی میگی ؟؟ یکی دو بارم بهم گفته عزیزم و اینا استیکر بوش قلبی ام می‌فرسته اسمم رو هم مخفف میگه  ولی من اول ک این رفتارش دیدم خیلی عجیب بود برام و میگفتم صد در صد نیتی داره ولی بعد ی مدت ب خودم میگم منظوری نداشته توهم نزن

به امید روزی که تاپیک بزنم ،دیدید بالاخره شدددد😍
2731
خب شما به من راهکار بده من از همکلاسی دانشگاهم خوشم میاد از اواخر ترم ۲ میشناسمش. الانم ترم ۴ ا ...

می‌خوای فقط خاص باشی؟ یا می‌خوای مال خودت باشه؟

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...

ولش کن .حالا چه اصراری هست ؟!

اولویت های زندگیش چیزای دیگه هست مثلا درس و موفقیت شغلی و ...

خودت رو سبک نکن 

تمام عشق تقدیم به کسانی که از شدت خوب بودنشان فکر کردیم خدا دوستمان دارد ❤️
چرا فکر میکنی اونایی که میرن تو رابطه آدم خوبی نیستن؟ 

اگه واقعا بحث ازدواجه پس ینفرو بفرست باهاش صحبت کنه. البته بازم بستگی به شرایط روحی و شغلی و سنی اون آدم داره. اگه شرایط ازدواج نداره ولش کن.

سنگین رفتار کن نه اینکه خیلی رسمی یه شوخی های ریز داشته باش کنفرانس و تحقیق مشترک به همین چت ادامه ب ...

شوخی که تو چت داریم ولی خب مرتبط به دانشگاه

تو حضوری خیلی همکلام نمیشیم

سنگینم جلوش

اونم همینه

کنفرانس و تحقیق مشترکم که بستگی به درس و شرایط داره

جز این آقا فقط به یک نفر دیگه سلام میدم تو دانشگاه. در واقع ارتباطم فقط با خودشه

مهربونی هم که قرار شد یه کتاب شعر بیاد ازم بگیره. دیدم شاعرش رو دوست داره گفتم از خواستید میتونید تشریف بیارید بدم بهتون. دیگه قرار شد هفته دیگه بیاد بگیره

Set me free...🌙آخرین پرنده را هم رها کرده‌ام ؛ اما هنوز غمگینم چیزی در این قفس خالی هست که آزاد نمیشود✨🕊
2706