2733
2734

لطفا تاپیک تا دعوا بیشتر و توهین به ائمه نشده ببندید

لطفا برای عکس ها نظارت کنید.

ممنونم نی نی یار جان. خدا قوت. مزاحم همیشگی هستم.

@نی_نی_یار_پنج    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11683347/دوستم-میگه-چرا-دستتو-گذاشتی-اونجات-تو-این-عکسه-بیا

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.
لطفا تاپیک تا دعوا بیشتر و توهین به ائمه نشده ببندید لطفا برای عکس ها نظارت کنید. ممنونم نی نی ...

پیرو این تاپیک بازم شخصی تاپیک زده و بحث میکنه.. تا مردم از دین زده نکنن دست بردار نیستن مثل اینکه.

@نی_نی_یار_3    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11683664/اون-عقده-ای-هایی-که-باعث-شدید-تاپیک-اسی-بترکه

خدا خیرتون بده برای سلامتی و ظهور امام زمان عج صلوات بفرستید. و اگه راضی بودید برای آرامش و عاقبت بخیر شدن خانواده ام دعا کنید.                     هر گنه کاری، آینده ای دارد؛ و هر پرهیزگاری ،گذشته ای.     #قضاوت-ممنوع.... هرکسی لایک میکنم حتما براش صلوات میفرستم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۲یکسالوپنج ماهه دراقدامم تنبلی تخمدان دارم واین ماه ۱۲ روز ازپریودم گذشته ولی بی بی منفی ازسن بلوغ تنبلی تخمدان دارم وهیچوقت پریودم منظم نمیشه دوماهه باشگاه میرم ودوروزهس   آمپول پروژسترون زدم منتظرم پریودشم هم عفونت دارم هم تنبلی تخمدان هرچی درمیاریم خرج دعوا دکتر میشه خیلی تحقیق کردم میگن پیاز درمانی خوبه این تاپیکم عالی توضیح دادن برام قوت قلب شدن ❤ منتظرم پریودشم باامید به خدا پیازدرمانیو شروع کنم شایدکه خداوند لطفی هم به مابکندماهم پدرمادربشیم 

کنارش خرما بافلفل سیاه خرما بادارچین وسیاه دانه باعسل هم میخورم خدایا دامنه همروسبزکن بافرزند سالم وصالح ماهم همین طور این پیام دراین تاپیک بماند یادگاری باشد که خیلی زود خبربارداریمو بدم وفرزندمان رو صیحو سالم بغل بگیریم 

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۱۴۰۲/۶/۱۶                                        خدایا ۲۱ روز به تولد۳۰ سالگیم مونده خودت بزرگترین هدیه زندگیمونوبهمون بده صحیح وسالم ...ومارو به مقام زیبایه مادروپدر برسون  آرسام مَن. منوپدرت بی صبرانه منتظرتیم ❤❤دلم خیلی روشنه .......         خدایا شکرت ۲۹آبان بی بی چکم مثبت شد خدایافرزندم رو به تومسپارم وسلامت ازتومیخوامش💙💙 قندعسل مامان برایه درآغوش گرفتنت لحظه شماری میکنم عشق مامان💙💙

سلام گلم بنده ۲۴ سالمه و حدود ۴ سال ازدواج کردم اولین ماه اقدامم بود پریودیام سر موعد و ب موقع هست دقیق دقیق..ترشح بد ندارم بعضی اوقات ادرارم فقط با سوزش میاد اگر ن خارشم نداره 

ولی دوره تخمک گذاریم ک میشه بوی سیر مانندی از واژن حس میکنم(زیاد زننده یا تند نیست) از چی میتونه باشه؟؟؟اقدام ک کردم زیر دلم درد میکنه و کمر درد خفیفی دارم فک کنم بخاطر تخمک گذاری باشه...من هم اقدام کنم به درمان با پیاز؟؟؟

2731
سلام امروز ۲۶ مرداد ۱۴۰۲یکسالوپنج ماهه دراقدامم تنبلی تخمدان دارم واین ماه ۱۲ روز ازپریودم گذشته ولی ...

ان شاالله 

أَلاَ بِذِکْرِ اللّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوب 💚 🌱 اللهم عجل لولیک الفرج 🙏