2703
2553

سلام. تقریبا هر تاپیکی میرم یه نفر هست بپرسه قضیه پیاز چیه. پس یه بار دقیق تمامشو توضیح میدم

خب من تنبلی تخمدان داشتم. بدون اینکه حتی یک بار قرص شیمیایی بخورم؛ با یه دوره پیاز درمانی اقدام اول باردار شدم؛

اونایی که تنبلی تخمدان دارن میدونن وقتی پریودت دوماه عقب بیفته و هرچی ازمایش بدی منفی باشه یعنی چی؛ اینجور افراد دیر به دیر تخمک گذاری میکنن. وقتی ام دو ماه یا بیشتر عقب بیفتهبادتست منفی؛ ینی اصلا تخمکی ازاد نشده؛ تخمدان پر کیسته؛ 

من اینجور بودم؛ زمانی که شروع کردم برای پیاز درمانی تقریبا دو ماه پریودم عقب افتاده بود. ۷دی اخرین پریودم بود و تاریخ شروع درمانم ۱اسفند. همون روزم تست دادم و منفی بود !

۲۰اسفند ازمایش دادم مثبت بود و سونوگرافی تاریخ بارداریم رو ۱۲اسفند زده بود. ینی دقیقا بعد پیاز درمانی. حالا بهتون میگم چجوره. تاپیکو قفل میکنم تا دقیق توضیح بدم. بعد باز میکنم اگر نظری داشتید در خدمتم

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

پیاز درمانی برای کیا مناسبه؟

برای همه خانم ها مفیده؛ چون به نوعی پاک سازی رحم و تخمدانه از هر چیز آلوده ای. چه کیست چه عفونت و به تقویت فولیکول کمک بزرگی میکنه.

خدایا میگفتن حالا حالاها باردار نمی شم. دومی رم به لطف خودت با همین نیمچه پیازی که آفریدی با اولین اقدام باردار شدم. شکرت(اینم تایپک اینکه چی شد باردار شدم) // ایچ آر مخفف اسم «هریسون» ــه. تو یه سریالی بود. این شخصیتو خیلی دوست داشتم.

برای چه نوع اختلالاتی مفیده؟

میوم کوچک و متوسط

تخمدان پلی کیستیک

یائسگی زودرس

نامنظم بودن پریود

عفونت و ترشحات عفونی

و بعضی نازایی ها

خودم به شخصه تو همین نی نی سایت دیدم کسی که اصلا مشکلی نداشته و ۱۰سال باردار نمیشده و با سه دوره پیاز درمانی (تعداد کامل دوره درمان) به لطف خدا باردار شده.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مواد لازم: دو لیوان آب جوشیده؛ ۲عدد پیاز زرد متوسط. (اینم برای چند نفر سوال بود پیاز زرد ینی چی؛ منظور همین پیازیه که پوستش زرد یا نارنجیه دیگه)

دو لیوان آب که به جوش اومد؛ پیاز هارو که پوست گرفتید و به دو یا چهار قسمت تقسیم کردید رو بندازید داخلش. از جوش میفته. پس یکم صبر کنید دوباره قل بزنه. بعد درشو ببندید و ۵دقیقه بذارید همونطور اروم قل بزنه. بعد صاف کنید و بخورید

زمان خوردن: دوبار در روز. ده دقیقه قبل ناهار و شام

مدت انجام درمان: از روز ۵پریود تا روز ۲۰ پریود. (۱۵روز مستمر) به مدت سه دوره متوالی.

2720

این نکاتو حتما تا آخر‌مطالعه کنید:

۱. پیاز حتما باید زرد باشه. پیاز سفید یا اون بنفش خوشکلا مناسب نیستن‌. اخه پیاز زرده که هورمون زنانه داره.

۲. درمان باید منظم باشه و پیاز ها باید تازه تازه آماده شه. حالا اگر یه روزم بینش فاصله افتاد اشکال نداره. ولی سعی کنید دقیق باشه.

۳. خانومایی که پرولاکتین بالا دارن اشکالی نداره براشون ولی ممکنه جواب نده؛ بهتره راه های دیگه رو اول امتحان کنن.

۴. خانوم هایی که مشکل اندومتریوز دارن معلوم‌نیست این روش براشون مفید باشه یا نه. ولی ناامید نباشن.

۵. اونایی که پریودشون خیلی نامنظم و ظولانیه اگر از ۴۰روز بیشتره که پریود نشدن؛ با خانم هایی که یائسگی زود رس گرفتن یا به هردلیلی دیگه پریود نمیشن؛ یه روز مشخص رو انتخاب کنن و شروع کنن به درمان. ۱۵روز برن جلو و ۱۵روز استراحت بدن.

حین درمان اگر پریود شدن اونو یه دوره کامل حساب کنن و دوره بعدی رو از پنجمین روز همین پریود جدید حساب کنن

۶. ممکنه حین درمان تو رنگ خون پریود یا میزانش تفاوتی ببینید. اشکالی نداره. یا ممکنه با ترشحات عجیب غریبی مواجه شید اینم اشکالی نداره. رحم داره پاک میشه. من خودمم شدیدا ترشح داشتم. حتی گاهی فکر میکردم ادراره. با عرض معذرت.

ولی اگر خونریزیتون شدید شد در حد نامتعارف حتما حتما درمان رو قطع کنید. دوره بعد شروعش کنید اگر بازم خونریزی خیلی شدید شد بدونید این درمان براتون موثر نیست.

۷. بعضیا پریودشون نامنظم میشه حین درمان اینم اشکالی نداره طبیعیه.

بازم اگه سوالی داشتید در خدمتم.

آهان راستی تو نسخه اصلیش اینم اضافه شده که اگه برای درمان ناباروری استفاده کنید اینم اضافه کنید به برنامه روزانتون:

: 9-8 عدد انجیر خشک را پس از شستن در دو لیوان متوسّط آب بدون کلر در حال جوش بریزید. بعد از 6-5 دقیقه جوشاندن، یک عدد هویج سفت و تازه را قاچ کرده به آن اضافه کرده بگذارید ۳-۴ دقیقه دیگر بجوشد، سپس آن را صاف کرده به صورت ولرم بنوشید. 

2714
منم تنبلی داشتم،دوماه یا بیشتر عقب مینداختم،بدون قرص و پیاز😄 ماه اول اقدام باردار شدم😐 فکر نکنم به ...

عزیزم شما یک نمونه ای. ممکنه امثال شما هم باشن ولی من نمیتونم به این خاطر چشممو رو شناختی که از بدن خودم داشتم ببندم و یا این همه موردی که بعد از سالها با این روش باردار شدن رو نادیده بگیرم. شاید اسکرین بگیرم از تجربیات دوستان بذارم تو همین پست تا ببینید چقدر موثره این روش. البته من به هیچ کس اجبار نمیکنم این کارو بکنه. هر کس هرجور تمایل داره

این دوستمون تنبلی تخمدان شدید داشتن. همون ماه اول پیاز درمانی باردار شدن بعد از ماه ها انتظار. 

ببخشید یه سوال اونوقت تو طول درمان اقدام بکنیم؟

عزیزم‌پریودت چجوره؟ اون مشخص میکنه. از ۵پری تا ۱۵روز بعدش. باز صبر میکنی پریود شی دوباره شروع میکنی

2706