2733
2739
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😂😂😂😂😂😂😂 یه مشت خاله دورهم جمع شدیم 😂😂😂😂😂 بیا امشب فدرا رو خاله کنیم 😂😂😂😂😂

باشه با اينكه بهش عمه بيشتر مياد ولي باشه😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2742
😂😂😂😂😂 واااااعی خوب سر داستان و بدین براتون ببافم برم جلو😂😂

ي روز @فدرابانو      تصميم گرف بره بيرون ك يهو ديد يه نفر پاي سوم تازه متولد شدشو گذاشته جلو در و رفته😂😂😂فدرا كنار ميزنه پارچه روشو ميبينه ي طفل صغيري اونجاس ك از شدت گرما پژمرده شده.دلش سوخت و تصميم گرف بزرگش كنه ....

😂😂😂😂برو ادامشو🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2738
ي روز @فدرابانو    تصميم گرف بره بيرون ك يهو ديد يه نفر پاي سوم تازه متولد شدشو گذاشته ...

😂😂😂 دیگه جونم برات بگه که زنگ میزنه به حاج وی وی که عزیزم خوشبختی  به من رو کرده در نبود تو خدا یه بچه برامون فرستاده 🤪😂 هیچی دیگه آقا وی وی ام میفرمایند با ایمو زنگ بزن ببینمش 😂😂😂

😂😂😂 دیگه جونم برات بگه که زنگ میزنه به حاج وی وی که عزیزم خوشبختی  به من رو کرده در نبو ...

وي وي براش سخت بود ك قبولش كنه اما بلخره راضي شد تا در نبودش پاي سوم بشه همدم همسرش😂 براش اسم ميذارن.... بهش ميگن شانه ب سر🤣🤣🤣چون هميشه ي كاكل زرد رو سرش داشششششش🤣🤣🤣🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
وي وي براش سخت بود ك قبولش كنه اما بلخره راضي شد تا در نبودش پاي سوم بشه همدم همسرش😂 براش اسم ميذار ...

😂😂😂😂 چند وقتی میگذره و فدرا خیلی به کاکل ذرتی علاقمند شده بود همه ی محبتشو میریخت پای این کوچولوی ناز که یک شب وی وی خان باهاش تماس گرفت که فدی من یک کابوس وحشتناک دیدم 😂😂 کله ذرتی بزرگ شده بود تو خواب و تورو از من گرفته بود 😂😂😂😂😂 فدی جانم بخاطر علاقش وی وی خان و مورد خشانت قرار میده که وااااه این چه وقت زنگ زدنه بچم بدخواب میشه 😂

😂😂😂😂 چند وقتی میگذره و فدرا خیلی به کاکل ذرتی علاقمند شده بود همه ی محبتشو میریخت پای این کوچولو ...

اقا اول اسمشو معلوم كنيم شانه ب سر يا كاكل ذرتي؟🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وایتکس بریزن رو اون افکارت لعنتی 😂😂😂 از خنده جر خوردم 😂😂😂😂

سالم بمون🤣🤣🤣🤣🤣تو میتونی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
😎😂 باز یادت رفت وظیفه حمل و نقل سه چرخه با تو بود من تابش میدادم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من هیچوقت حمل و نقل نکردم😂😂😂😂😂😂فاطیما بود اون

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706