2737
2739
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😂😂😂😂😂😂😂 یه مشت خاله دورهم جمع شدیم 😂😂😂😂😂 بیا امشب فدرا رو خاله کنیم 😂😂😂😂😂

باشه با اينكه بهش عمه بيشتر مياد ولي باشه😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2731
😂😂😂😂😂 واااااعی خوب سر داستان و بدین براتون ببافم برم جلو😂😂

ي روز @فدرابانو      تصميم گرف بره بيرون ك يهو ديد يه نفر پاي سوم تازه متولد شدشو گذاشته جلو در و رفته😂😂😂فدرا كنار ميزنه پارچه روشو ميبينه ي طفل صغيري اونجاس ك از شدت گرما پژمرده شده.دلش سوخت و تصميم گرف بزرگش كنه ....

😂😂😂😂برو ادامشو🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2740
ي روز @فدرابانو    تصميم گرف بره بيرون ك يهو ديد يه نفر پاي سوم تازه متولد شدشو گذاشته ...

😂😂😂 دیگه جونم برات بگه که زنگ میزنه به حاج وی وی که عزیزم خوشبختی  به من رو کرده در نبود تو خدا یه بچه برامون فرستاده 🤪😂 هیچی دیگه آقا وی وی ام میفرمایند با ایمو زنگ بزن ببینمش 😂😂😂

😂😂😂 دیگه جونم برات بگه که زنگ میزنه به حاج وی وی که عزیزم خوشبختی  به من رو کرده در نبو ...

وي وي براش سخت بود ك قبولش كنه اما بلخره راضي شد تا در نبودش پاي سوم بشه همدم همسرش😂 براش اسم ميذارن.... بهش ميگن شانه ب سر🤣🤣🤣چون هميشه ي كاكل زرد رو سرش داشششششش🤣🤣🤣🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
وي وي براش سخت بود ك قبولش كنه اما بلخره راضي شد تا در نبودش پاي سوم بشه همدم همسرش😂 براش اسم ميذار ...

😂😂😂😂 چند وقتی میگذره و فدرا خیلی به کاکل ذرتی علاقمند شده بود همه ی محبتشو میریخت پای این کوچولوی ناز که یک شب وی وی خان باهاش تماس گرفت که فدی من یک کابوس وحشتناک دیدم 😂😂 کله ذرتی بزرگ شده بود تو خواب و تورو از من گرفته بود 😂😂😂😂😂 فدی جانم بخاطر علاقش وی وی خان و مورد خشانت قرار میده که وااااه این چه وقت زنگ زدنه بچم بدخواب میشه 😂

😂😂😂😂 چند وقتی میگذره و فدرا خیلی به کاکل ذرتی علاقمند شده بود همه ی محبتشو میریخت پای این کوچولو ...

اقا اول اسمشو معلوم كنيم شانه ب سر يا كاكل ذرتي؟🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 وایتکس بریزن رو اون افکارت لعنتی 😂😂😂 از خنده جر خوردم 😂😂😂😂

سالم بمون🤣🤣🤣🤣🤣تو میتونی

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
😎😂 باز یادت رفت وظیفه حمل و نقل سه چرخه با تو بود من تابش میدادم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

من هیچوقت حمل و نقل نکردم😂😂😂😂😂😂فاطیما بود اون

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706