2733
2739

دوس جونیا دوستم نی نی دو ماهه داره این بچه سیر نمیشه با شیر مادر. کلا همش دهنشه سینه. دوستمم همه چی خورد ک شیرش خوب شه فایده نداش. بچه دومشه. دیشب بهش شیر خشک ببلاک داد اولش هورد بار دوم نخورد دیگه. میگم شاید دوس نداره طعمشو. توروخدا از تجربتون بگین رفیقم مرد از بی خوابی😕 بچه همش بیداره

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من اصلا شیر نداشتم.و بابت این قضیه افسردگی گرفتم.وحشتناک بود برام.

دلم میخواست بچم شیر خودمو بخوره ولی خب قسمت نبود.سلامتش خیلی برام‌مهم بود.خیلییییییییییییییییییییییی تحقیق کردم در مورد شیر و با مشورت با دکترا ب این نتیجه رسیدم ک بهترین شیر آپتامیل و سوپرامیل هستش.ولی خب آپتامیل مزش خ خوب نی.اما سوپرامیل خ طعم خوبی داره و بچه میخوره.خیلیم چربه.بچه رو تپل میکنه اما شایدم ب اسهال بیفته.بنظرم سوپرامیل ۱ رو امتحان کنه اگر اسهال شد اپتامیل رو امتحان کنه.من اصلا ب بچم قطره اهن ندادم اما ازش ازمایش گرفتم همه چیزش خوب بود.شیر خوبیه واقعا

2728
2738
@فدرابانو   @76sadaf   @فاطیما_منشن_خراب     سلام فرزندانم🥰درود خداوند بر ...

سلام عشقم اتفاقا میخواستم الان صداتون کنم🌹😘خوبم تو خوبی؟

هیچی شب مهمون بودم🤗الانم اومدم خونه

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
سلام عشقم اتفاقا میخواستم الان صداتون کنم🌹😘خوبم تو خوبی؟ هیچی شب مهمون بودم🤗الانم اومدم خونه

دل ب دل بزرگراهه لامصب😊😝 منم مهموني بودم تازه اومدم😁 اقا خوب هستن؟ خانواده خوبن؟ سلام برسونين خدمتشون😎😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
سلام دل دردم 😖😖😖 خیلی حالم بده 

الهي😫😑 انرژيت نيوفته صدف جانم من برات كلي بوس ميفرستم تو چون اورژانسي اي هرجاتو خواستي بوس ميكنم😑😑😫😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706