2737
2734
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما كاكل ذرتي بخاطر اين بي مهري وحشي شد😂گاز ميگرف مقاومت ميكرد خم نميشد دگ همرو عاصي كرده بود با كا ...

😂😂😂😂 بعد از اون که وی‌وی دید زنش همش حواسش به بچه است خیالش راحت شد و برگشت المان برای بقیه کارای اقامت فدی 😂‌تصمیم داشت کارای اقامت کاکل ذرتی رو هم انجام بده تا به عنوان فرزندش تو المان کنار هم باشن 😎😂 رفتنش همانا و طول کشیدن پرونده همانا و بزرگ شدن شانه به سر همانا 😎😂 دیگه شده بود یه پسر خوشتیپ با موهای خرمایی 👨🏽

2728
😂😂😂😂 بعد از اون که وی‌وی دید زنش همش حواسش به بچه است خیالش راحت شد و برگشت المان برای بقیه کارا ...

موهاش مشکیه عزیزم😐😐😑لطفا دقت کنین🤣🤣🤣

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2740
😂😂😂😂 بعد از اون که وی‌وی دید زنش همش حواسش به بچه است خیالش راحت شد و برگشت المان برای بقیه کارا ...

دگ وقتي ميرف بيرون از نگاهاي شهوت الود اذيت ميشد نميدونس بايد چيكار كنه😁 تمام دلخوشيش گلنار بود. روز ب روز قد ميكشيد و اقا تر ميشد

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
این بچه بوره 😂😂😂 اول زرد بود الان که بالغ شده قهوه ای

من بزرگش کردما🤪🤪😅 شما مال خودتو نگا کن! اون بوره شاید😂😂😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
دگ وقتي ميرف بيرون از نگاهاي شهوت الود اذيت ميشد نميدونس بايد چيكار كنه😁 تمام دلخوشيش گلنار بود. رو ...

لنتی میترکوننمون ها😂😂😂😂😂😂😂بیا منشوری ننویس

موهاش مشکیه عزیزم😐😐😑لطفا دقت کنین🤣🤣🤣

من ب اين فك ميكنم تو يائسه بشي چقد ميخواي غر بزني😒😒😒😒 بابا بوره😂😂😂😂همه ك پشماشون مشكي نيس ك اخه😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂 کم‌کم فدی بهش مشکوک شد 

ي بار با ي حالتي بهش گف شب زود بيا خونه كارت دارمممممم😅 شانه ب سرم فك كرد خبريه رف سلموني و حسابي ب خودش رسيد و رف خونه. ديد چراغا خاموشه.... لباساشو دراورد ك يهو ٤٠ نفر ريختن سرش تولد تولد تولدت مبارك😂اينم از خجالت اب شده بود پريد تو اتاق. فدي مطمئن شد ك فكراي پليدي داره😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2706