2737
2734
عنوان

مامانایی ک شیر خشک میدین ب نی نی یه توک پا بیاین ضروریه

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 2746 پست
ما همه ي دور خاله شديم خواستيم توام خاله شي😂😂😂😂

اصن اشک تو چشمام جمع شد🤣🤣🤣😂😂😂😂

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=97504470]عزیزم من ک از ضرب شصت اقامون براتون گفتم🤣🤣🤣🤣برسه اینجا خونشو ریخته🤣🤣🤣😂نکن بنظرم

بابا اقامون اقامون نكنا😒😒😂😂 اين طفل صغيرم بي دفاعه وجدان داشته باشي شب خوابت نميبره🤣

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
[QUOTE=97504470]عزیزم من ک از ضرب شصت اقامون براتون گفتم🤣🤣🤣🤣برسه اینجا خونشو ریخته🤣🤣🤣😂نکن بن ...

😂😂😂😂 محبت و عاطفه و انسانیت کجاااان؟؟؟ 😂😂😂 بخاطر اقاشون تو بلاد کفر میخواد این بچه رو بذاره تو گرمای تابستون پلاسیده بشه گوشه خیابون 😐😂

2731
وقتی هواپیمای کاکل ذرتی رسید تهران وی وی خودش رفت دنبالش انقدر این بچه شیرین بود مهرش رفت تو دل وی و ...

نه اصن حس پدریش گل کرد😂😂😂😂خون خونو کشید! فهمید از خودشه🤣🤣🤣🤣🤣👌🏻دیگه اوردش خونه پیش خودمون زندگی خوش و خرمی داشتیم

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
[QUOTE=97504470]عزیزم من ک از ضرب شصت اقامون براتون گفتم🤣🤣🤣🤣برسه اینجا خونشو ریخته🤣🤣🤣😂نکن بن ...

نه اصن از ی جایی ب بعد فهمیدم ک خوابم نمیبره🤣🤣🤣🤣🤣فرستادمش بیارش

نه اصن حس پدریش گل کرد😂😂😂😂خون خونو کشید! فهمید از خودشه🤣🤣🤣🤣🤣👌🏻دیگه اوردش خونه پیش خودمون ...

😂😂😂😂 نگااا استاد گند زدن به داستااانههههه یکم ذوق داشته باش تووووو 

2740
وقتی هواپیمای کاکل ذرتی رسید تهران وی وی خودش رفت دنبالش انقدر این بچه شیرین بود مهرش رفت تو دل وی و ...

اما كاكل ذرتي بخاطر اين بي مهري وحشي شد😂گاز ميگرف مقاومت ميكرد خم نميشد دگ همرو عاصي كرده بود با كاراش😂😂 تا اينكه فدي رامش كرد دست گرم و لطيفش خوني تازه تو رگاي شانه ب سر وارد كرد😂😂😂😂😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂😂 محبت و عاطفه و انسانیت کجاااان؟؟؟ 😂😂😂 بخاطر اقاشون تو بلاد کفر میخواد این بچه رو بذاره ت ...

ای وای😤😤😤وی وی فک میکرد من انقدددددد عاشق خودشم ک حاضرم‌ اون طفل صغیرو دور کنه و کنارش بمونم😂😂😂😂😂ولی دید نهههههه!🤣🤣🤣🤣

نه اصن حس پدریش گل کرد😂😂😂😂خون خونو کشید! فهمید از خودشه🤣🤣🤣🤣🤣👌🏻دیگه اوردش خونه پیش خودمون ...

تو اصن همكاري نكن ما اخرش داستانو تقديمت ميكنيم😒😂

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
😂😂😂😂 نگااا استاد گند زدن به داستااانههههه یکم ذوق داشته باش تووووو 

اها ادامه بدم🤣🤣🤣🤣

اما كاكل ذرتي بخاطر اين بي مهري وحشي شد😂گاز ميگرف مقاومت ميكرد خم نميشد دگ همرو عاصي كرده بود با كا ...

خونی تازه وارد کرد؟؟؟😂😂😂😂😂 جریان داد

2706