2752
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 569361 بازدید | 69449 پست
سلام خانوما خوبيد؟ميخواستم يه چيزي بگم شايد به دردتون بخوره من خيلي توي اينستا پيج هاي چالشي وخاتمي ...

👌👌👌👌👌

وزن شروع ۷۳/۷۰۰         قد ۱۶۴          هدف اول ۶۹   هدف دوم ۶۴       هدف سوم ۶۰         هدف نهایی ۵۶         تیکر برا هدف اولمه

دوستان عزیزم تا الان ۵۵۰ تا مصرفی چالش شکم را انجام دادم ۲۰ دقیقه هم حلقه زدم به امید خدا تا شب بازم میخوام ورزش کنم💪💪💪💪

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خانوما خوبيد؟ميخواستم يه چيزي بگم شايد به دردتون بخوره من خيلي توي اينستا پيج هاي چالشي وخاتمي ...

عزبزم باهات موافقم من الان فقط از روغن کنجد استفاده میکنم تازگی ها هم روغن سبوس برنج گرفتم البته خارجیه برای روی برنجم میریزم خیلی تاثیر داره قبلا هم فقط روغن ذرت استفاده میکردم.

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

سلام منم فقط 200گرم کاهش داشتم متاسفانه

ولی میدونم چرا ااا

تا الان 1060 ورزش کردم

466تا خوردم

این هفته هدفم می زارم دو کیلو

از81کیلو رسیدم73/500هفته پنجم رژیم تموم شد

بازم خداروشکر 200گرم کاهش داشتم😊😊

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)
2731

سلام مجدد

بچه ها ۱۰۰ گرم سوپ چن کالری داره؟مرغ و برنجم داخل سوپ هست ولی غلیظ نیست

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه

سها جون قضیه چالش هفتگی رو منم میتونم باشه؟؟؟

چه جوریه؟؟

هرکی برای خودش چالش تعیین میکنه؟؟؟

🙃وزن  شروع: 81 🤗وزن هفته دهم:69/900.            🔒⏳وزن هدف:69/100       (😬کمر 73/5 ➖با سن  108 ➖ران57/5➖  بازو30/5)

سلام خوشگلا من تازه از باشگاه اومدم خیلییی داغونم دستمم آسیب دیده 😭

هنوز وقت نکردم پست هاتون رو بخونم 

ولی هر کی کاهش داشته مبارکه آفرین 👌😍❤️

هر کی کاهش نداشته لطفا مواردی که قبلا گفتم رو بررسی کنه 

دوباره میام پست هاتون رو میخونم 

بامداد خمار عاشقتونه# 😘

موفق باشید 

برای شروع رژیم👈🏼 توضیحات روبخونیدو بیایید👈🏼تاپیک رژیم      به راحت نفسیگنج پایدارمجوی،شب شرابنَیَرزدبهبامداد خمـار 
سلام خوشگلا من تازه از باشگاه اومدم خیلییی داغونم دستمم آسیب دیده 😭 هنوز وقت نکردم پست هاتون ...

چرا عززززیزززم 

وزن فعلی ۷۵🔓....هدف اول ۶۹🔒....هدف دوم ۶۵🔒....هدف سوم🔒 ۶۲....هدف چهارم ۵۹.🔒.....هدف اخر۵۷🔒
سلام گیسو جون من حس میکنم توی روبیکا کارتن ترسناک دیده همین بتمن یا مردعنکبوتی همینا ترسناکن قبلا خی ...

لكنت بعد از اينك

ه خوب حرف ميزده فقط علتش ترس و شك ناگهاني هست مثل وقتي تو فكري بعد يكي صدات كنه بترسي جوري كه تنت بلرزه بيشترم توي پسر بچه ها پيش مياد

اصلا نگران نباش بهت اطمينان ميدم كه خوب ميشه 

گفتار درمانيشو قطع نكن خودتم ياد بگيرو تو خونه باهاش همراهي كن تشويقش كن تو خونه اروم حرف بزنه و عجله نكنه

وقتي حرف ميزنه و تو كلمات گير ميكنه عصبي و ناراحت نشو تو چشماش نگاه كن و با ارامش منتظر باش تا كلمشو بگه

تو ناراحتي و استرستو به اون منتقل ميكني پس اول بايد تو اروم باشي

اگه مهد ميره تو انتخاب مربيش دقت كن

خدا رو شكر كه تو و همسرت با هم خوبين انشااله هميشه خوشبخت باشين

روابطتون جوري باشه كه احساس امنيت كنه

يه نصيحت مامان بزرگانه:بهش تخم كبوتر بده😜

2706