2733
2734
عنوان

چالش لاغری (بامداد خمار) دوره دوم 💪

| مشاهده متن کامل بحث + 566842 بازدید | 69449 پست
چند وقته خوابم به هم ریخته درست حسابی نمیتونم بخوابم  وقتی ام که خوابم مغزم بیداره خواب عمیق ن ...

نيكي جون صد در صد به خاطر قهوه هست ديگه عصرو شب نخور

استرس هم مياره زياده رويش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نيكي جون صد در صد به خاطر قهوه هست ديگه عصرو شب نخور استرس هم مياره زياده رويش

باشه عزیزم کم میکنمش ممنون😍😍

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
چشمات روشن عزيزم😘😘😘

😘😘😘

فداات

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2728
2738
نيكي تو هم؟؟؟؟😱 هر روز فستو وزن كشي چشم بامدادو دور ديديا

😂😂😂

منه بیچاره فقط امروز بود مربیم وزنمو میخواست به خدااا

میخواستم برناممو عوض کنم گفت برو رو ترازو

😂😂😂 منه بیچاره فقط امروز بود مربیم وزنمو میخواست به خدااا میخواستم برناممو عوض کنم گفت برو رو ت ...

نه فايده نداره،بامداد نيست همه سرخود شدن😒😒😒

همتون تفنگ با تف لازمين،حرف گوش نكنا😅😅😅

نه فايده نداره،بامداد نيست همه سرخود شدن😒😒😒 همتون تفنگ با تف لازمين،حرف گوش نكنا😅😅😅

😂😂😂

بچه ها سیب گلاب کالریش چنده؟؟

منم دنبالش بودم نداشت 

سیب و بزن به اضافه ی یه قاشق گلاب 😆😆😆

چرا مال گوشیمو پاک کنم؟؟؟

خب مگه نمیگی خارجی زبان فارسیم نداره میگم یعنی غیر فعالش کن از بازار بگیر فارسی داره 

پوست.مو 💇   تایپیک.ورزش 🏃 وزن شروع ۶۸/۵۰۰😒 هدفم ۵۷ (♥_♥)  من میتونم چون دوستایی خوبی کنارم  دارم (بامدادخمارعاشقتم
ورزش سها کدومه🤔🤔

نیکی جون، صفحه ۱۶۶۲ 

زیبا، کنار حوصله ام بنشین، بنشین مرا به شط غزل بنشان، بنشان مرا به منظره عشق، بنشان مرا به منظره باران، بنشان مرا به منظره رویش، من سبز میشوم