2737
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154852 بازدید | 14452 پست
من کاملا سر حال و هیچ نشانه ای از زایمان نیست، نی نی ظاهرا جاش خوبه😊 فقط مامانم اومده کارهام دو بر ...

آخی مثلا اومده کمک حالت باشه که 😂. انشالله که به موقعش زایمان کنی . من حتی دکتر سونو هم بهم گفت تا وقتی حرکاتش خوبه استرس زایمان نداشته باش بزار بمونه ولی خودم دوس دارم زودتر زایمان کنم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی من بشدت ب پی پی حساسه وقتی مدفوع میکنه گریهههه ک منو عوض کنین😂😂ینی کثیف باشه شیر نمیخوره

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2728
آخی مثلا اومده کمک حالت باشه که 😂. انشالله که به موقعش زایمان کنی . من حتی دکتر سونو هم بهم گفت تا ...

به منم گفت تا وقتی در روز حرکتهاش را حس می کنی هیچ مشکلی نیست

انشاالله همه اونایی که موندیم زایمان خوبی داشته باشیم🌺❤️

ای جانم وسواس داره😍😍😍😍

اره پرستاره تو بیمارستان گف بچه تمیزی داریدخیلی حساسع😂😂😂

گروه لاغری_فیت شو💙💙  وزن اولیه :۶۵/۵۰۰🔓 وزن دوم۶۳🔒وزن سوم۶۰🔒وزن هدف ۵۷🔒  تاریخ شروع ۳۱/۵/۱۴۰۱ 
2740

سلام مادرا عزیز .من شنبه دخترم ب دنیا اومد.زایمان طبیعی داشتم.

ولی بخیه زیاد خوردم😢😢😢

الان موقع دفع مدفوع خ اذیت میشم .و همچنین بخیه ها اذیت میکنن .

بکی دوبار شیاف استفاده کردم خ خوب بود 

ولی میترسم دوباره استفاده کنم ضرر داشته باشه .نظر شما چیه .کسی تجربه ای داره.

بچه رو بالای 10 روزگیش ببر،مال من 28روزش بود،هی همه گفتن چرا زود بردیش؟ گفتم بهتره،الان درد کمتر متو ...

من یادم نمیاد پسر اولم کی ختنه کردم ولی زیر چهل روز بود. ... ما برای پسر اولم حلقه گذاشتیم. 

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
پماد شقاش مخصوص زخم سینه رو نیازی نیست بشوری بعد از هر شیردهی باید بزنی

اخه شیر من هنوز ماکه و میک زدنش سخته...  و هر نیم ساعت شیر میخوره. مجبورم بشورم

خدایا به خاطر تمام محبتت شکر ... من و پسرهام
2706