2733
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154861 بازدید | 14452 پست
منم صب وقتی از خواب بیدارشدم حالم خوبه خوب بود.رفتم آزمایش تیروئید بدم برگشتنی پیاده اومدم ۱ونیم ساع ...

ان شاالله عزیزم . بهترین خاطره عمرت داره محقق میشه عزیزم از همین حالا بهت تبریک میگم 

بچه های که شیرتون کمه گوشت گوسفند با استخوان با بلغور جو که داخل زودپز بذارید با حرارت خیلی کم بپزه ...

ممنون عزیزدلم من امروز یه عالمه سوپ جو درست کردم با گوشت ماهیچه . که تند تند بخورم شیرم کم نشه دوباره.

دلستر هم عالیه برای زیاد شدن شیر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای بابا .  مادرشوهرمنم زن خوبیه مهربونه اما همش حرفاش رو دلم میمونه . هی نفوس بد میزنه شیر ندا ...

ترنم جان تلقین و حرف دیگران خیلی تاثیر داره خودتو نباز و بگو نه من شیر دارم منم مادر شوهرم خیلی گیر میداد بچه ات سیر نمیشه مجبور شدیم شیر خشک گرفتیم کمکی میدادیم شوهرم رو گفتم خودش با مامانش دعوا کرد چرا شیر خشک میدی رفت ازش گرفت بهش گفت اگر میخای شیر خشک بدی پاشو برو .دیگه الان که پسرم برای زردی زیر دستگاهه مجبوریم دکتر گفته شیر خشک بیشتر بده همش میگه بیا کمکت کنم بدوشیم شیر خودتو بیشتر بدیم

راضی بودی ؟؟؟؟ نی نی چند روزه بود؟؟؟ اگر تهرانی کجا بردی؟؟؟

28 روزش بود،اره خداروشکر فعلا که خوبه گفت تا دوهفته دیگه نیفتاد بیار خودم جدا کنم،خدا کنه بیفته،بهش اموکسی سیلین و يه پماد و استامینوفن داده،حالا ببینیم کی میفته،من نزدیک خونه خودمون يه جراح بردم، 250 گرفت، الان با لیزر هم انجام میدن که من نمیدونم چجوری اون

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
2742
ترنم جان تلقین و حرف دیگران خیلی تاثیر داره خودتو نباز و بگو نه من شیر دارم منم مادر شوهرم خیلی گیر ...

من حرفاشو فقط میشنوم از اون گوشم بیرون میکنم . همش به خودم میگم من شیرم زیاد میشه حالا اولشه . کم کم درست میشه . همینطورم شد . دیشب نشستم کلی شیر دوشیدم بچه هم 5 دقیقه میخوره کاملا سیر میشه صدای قورت قورتش رو میشنوم معلومه حسابی دهنش پر شیر میشه . قبلا فقط سینه خالی رو تند تند مک میزد چیزی نبود بخوره . الان مکیدنش عمیق و اروم شده صدای قورت دادن شیرش حالم رو خیلی خوب میکنه خداروشکر 

2740
توکل برخدا عزیزم از همین حالا بهت تبریک میگم اولین صدای گریه شو شنیدی یه حالی میشی که تمام عشقای دنی ...

خدا نکنه عزیزم😘

👍لایک به موفقیتت 😁. خدا این شادی ها رو از ما نگیره . واقعا شیردهی هم داستانیه واسه خودش. عزیزم قورت قورت می خوره چجوری میتونی جلو خودتو بگیری نچلونیش 😄😄😄. خیرشو ببینی انشالله ❤

ترشح تخم مرغی شبیه سفیده. خام تخم مرغ یعنی تا ۴۸ساعت دیگ آشا.. زایمان میکنید و الانم همش پیاده رویی ...

تا خدا چی بخواد. دیشب همین فکر رو میکردم . ولی الان خیلی خوبم به نظر زائو نمیرسم ☹

منم قطره شیر افزا گرفتم عالیه گیاهیه زیره و رازیانه و .... داره

منم این قطره رو خریدم تا اخر خوردمش ولی انگار زیاد تاثیر نداشت یا تاثیرش دیر بود برای من. من دلستر و ماهی که میخورم خیلی زود شیرم زیاد میشه

خدا نکنه عزیزم😘 👍لایک به موفقیتت 😁. خدا این شادی ها رو از ما نگیره . واقعا شیردهی هم داستانیه وا ...

اوایل اینقدر شاد و سرمست بودم از این هدیه الهی که دستو پاشو نگاه میکزدم فقط خداروشکرمیکردم الان کم کم داره باورم میشه مامان شدم از خدا میخوام هیچوقت این هدیه ش برام عادی نشه . همیشه شکرگذارش باشم. 

خدا این احساسات ناب رو نصیب همه منتظرا بکنه . بچه ها حتمااز ته دل برای منتظرا دعا کنید دلشون شاد بشه

2706