2733
2734
عنوان

مامانای آذر 97

| مشاهده متن کامل بحث + 154873 بازدید | 14452 پست
بچها یکی از سینه هام نوک نداره وبه شدت ترک خورده و طوری شده که موقع شیر دادن گریه میکنم شما راهکاری ...

پماد شقاش سینه بزن‌. من تو اینترنت خوندم بهتره هوا بخوره منم از دیروز انداختمشون بیرون😀😀 خیلی خوب شده

بچه ها من الان یه ترشح شبیه سفیده تخم مرغ دیدم ولی کم بود، زایمانم نزدیکه به نظرتون 🤔🤔🤔؟؟؟ من فک ...

شاید افتادی روال زایمان

من که توهم همه ی علائم زایمان و داشتم ولی تا الان اتفاق نیفتاده نمیدونم چه شکلی میشه.دیروز یکی دوساعت مثل حالت پریودی زیردلم خیلی کم درد داشت منم کلی خوشحال و دعا که تا شب زیاد شه.ولی‌وقتی استراحت کردم تمام شد چیزی نموند غصه خوردم.اخه فردا باید برم و بستری شم دوست داشتم خودم با درد برم نه اینجوری.!

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم زعفرون نخور خدای نکرده میوفتی به خونریزی 

دو قاشق خوردم اونم بعدش کلی نگران شدم نگه داشتم فردا رفتم بیمارستان بخورم

خدایا در پناه تو: کیارش پسرم٬ بزرگ مردیه از مردهای تاریخ ساز.                   (امین یا رب العالمین)
2731
شاید افتادی روال زایمان من  که توهم همه ی علائم زایمان و داشتم ولی تا الان اتفاق نیفتاده نمیدو ...

تا آخر شب کلی ترشح تخم مرغی صورتی داشتم با کمر درد زیاد. دیشب حتی با کیسه آب گرمم دردم کم نمیشد. انقدری که همه وسایلمم گذاشتم دم در . باز الان از خواب پا شدم ماشالله سر حال 😐😐😐. سر کارم من ☹. دیگه کاسنی نخور سردی واسه زایمان اذیتت میکنه . تا می تونی خرما بخور انشالله جون داشته باشی. حالا دکترت چه عجله ای داره شاید تا دو سه روز دیگه خودت دردت گرفت. در هرصورت انشالله راحت زایمان کنی منم دعا کن تروخدا راحت بزام و نی نی سالم باشه 😍

تا آخر شب کلی ترشح تخم مرغی صورتی داشتم با کمر درد زیاد. دیشب حتی با کیسه آب گرمم دردم کم نمیشد. انق ...

عزیزم یه حالی میشم از حالتهات میگی انگار خودمم . الهی به سلامتی زایمان کنی از تیکرت هم یه روز  مونده شاید نینی میخواد سر 40 هفته بیاد خونه تو روشن کنه 

عزیزم یه حالی میشم از حالتهات میگی انگار خودمم . الهی به سلامتی زایمان کنی از تیکرت هم یه روز  ...

قربونت برم هر چی خواست خدا باشه. یهو دیدی منم سز شدم . هر چی هست خدا انشالله خیرشو برام بخواد. نقدا فقط منتظرم بزام ببینم واقعا یه بچه اون تو بوده که من مامان بشم ، تا نبینم باورم نمیشه 😂😂😂😂خوش به حالت دخترت بغلته جای من ببوسش محکم 😍

تا آخر شب کلی ترشح تخم مرغی صورتی داشتم با کمر درد زیاد. دیشب حتی با کیسه آب گرمم دردم کم نمیشد. انق ...

منم صب وقتی از خواب بیدارشدم حالم خوبه خوب بود.رفتم آزمایش تیروئید بدم برگشتنی پیاده اومدم ۱ونیم ساعت شد تو راه باز حالت پریودی داشتم که الان رسیدم خونه و نشستم باز خوبه خوبم انگار نه انگار.

فک کنم پروسه زایمانت داره شروع میشه و انشالله امروز و فردا بری زایمان.

دکتر من فک کنم سختش میاد اون روزی که بیمارستان نیست بهش زنگ بزنن بیاد واسه اون میخواد روزی که بیمارستان شیفته منم برم.منم دیگه طاقت ندارم دوری از بچه امو تن به خواسته ی دکتر میدم.

انشالله که به سلامتی و راحتی بریم و با خوشی و بچه بغل برگردیم

آره سخته منم میترسم.چند روزش بود ختنه کردین؟ الان گریه نمیکنه که؟

من 28 روزش بود ختنه اش کردم 3_4 ساعت اولش یخورده اذیت شد بچه و گریه میکرد مخصوصا جیش اول بعدش دیگه دردش کمتر شد، ولی بچه ام میخواست بوق بده یا دستشویی کنه میترسید و گریه میکرد، امروز خداروشکر بهتره،پلی بنظر من زودتر تمومش کنین ختنه اش رو، چون هرچی بزرگتر میشه خواهش کمتر میشه و درد رو بیشتر حس میکنه و دست وپا بیشتر میزنه

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
مبارکه عزیزم روز چندمش‌ بود؟ منم ایشالا هفت بگذره ختنه میکنم.

بچه رو بالای 10 روزگیش ببر،مال من 28روزش بود،هی همه گفتن چرا زود بردیش؟ گفتم بهتره،الان درد کمتر متوجه میشه

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم

ترشح تخم مرغی شبیه سفیده. خام تخم مرغ یعنی تا ۴۸ساعت دیگ آشا.. زایمان میکنید و الانم همش پیاده رویی برو

بچه های که شیرتون کمه گوشت گوسفند با استخوان با بلغور جو که داخل زودپز بذارید با حرارت خیلی کم بپزه فوق العاده عالیه واس افزایش شیر.

فقط حرارت زودپزا خیلی خیلی کم کنید که خدا نکرده نترکه وپختشم وای مامانای دست تنها راحته

قربونت برم هر چی خواست خدا باشه. یهو دیدی منم سز شدم . هر چی هست خدا انشالله خیرشو برام بخواد. نقدا ...

توکل برخدا عزیزم از همین حالا بهت تبریک میگم اولین صدای گریه شو شنیدی یه حالی میشی که تمام عشقای دنیا در برابرش کم میاره . الهی قربون نازنین فاطمه کوچولومون برم 

این روزای اخر تا میتونی شیر و دلستر بخور جوشونده رازیانه هم عالیه تا وقتی کوچولوت دنیا اومد شیرت زودتر جاری بشه. 

من دیشب دلستر خوردم یهو شیرم خیلی زیاد شد نشستم به دوشیدن. 60 سی سی از شیشه شیر رو پر کردم احساس موفقیت میکنم   

2706