2737
2734

هر وقت احساس سوزش يا خارش يا ترشح كردي

ولي اگه هيچ مشكلي نداري

٦ ماه يكبار معاينه و سالي يكبار سونوي سينه و پاپ اسمير

اگه بو داره حتما بايد بري دكتر و احتمالا قرص و پماد ميده

❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر وقت احساس سوزش يا خارش يا ترشح كردي ولي اگه هيچ مشكلي نداري ٦ ماه يكبار معاينه و سالي يكبار سون ...

رفتم قرص و پماد داده خوب میشه ولی دوباره بروز میکنه زود چیکار کنم بر نگرده ؟؟؟پیشگیری هست که نیاز به این درمانهای شیمیایی نباشه

رفتم قرص و پماد داده خوب میشه ولی دوباره بروز میکنه زود چیکار کنم بر نگرده ؟؟؟پیشگیری هست که نیاز به ...

قند نداري ؟

تا حالا همسرتون هم قرص خورده ؟

پاپ اسمير كي دادي ؟

❤️❤️
2740
رفتم قرص و پماد داده خوب میشه ولی دوباره بروز میکنه زود چیکار کنم بر نگرده ؟؟؟پیشگیری هست که نیاز به ...

شیاف ژینوفیلوس برای درمان و.پیشگیری از عفونت های آینده هست.شیمیایی نیست. پروبیوتیکه

قند نداري ؟ تا حالا همسرتون هم قرص خورده ؟ پاپ اسمير كي دادي ؟

نه قند ندارم...بله مشکلی نبوده همون نمونه برداری منظورتون هست؟؟؟دکتر خوب تهران البته خانم باشه بهتره میشناسید ؟؟؟

شیاف ژینوفیلوس برای درمان و.پیشگیری از عفونت های آینده هست.شیمیایی نیست. پروبیوتیکه

یعنی بعد درمان پماد و قرص از این شیاف همیشه یا دوره محدودی استفاده کنم ؟؟؟

نه قند ندارم...بله مشکلی نبوده همون نمونه برداری منظورتون هست؟؟؟دکتر خوب تهران البته خانم باشه بهتره ...

من خيلي دكتر ميرم ، تو اين زمينه زنان وسواس فكري پيدا كردم

ولي چند وقت ه يه دكتر ميرم خوبه

با اينكه جوون هستش ولي با سواده 

اسمش ترانه همتا پور 

مطبش هم شلوغ نيست 

من كه ازش راضي ام خيلي

❤️❤️
2706