2733
2734
عنوان

عفونت واژینال

| مشاهده متن کامل بحث + 6902 بازدید | 40 پست
همیشه که نه. چهارده تا توی هر بسته ست. دکتر به من گفت شبی یه دونه. اصلا معجزه بود برای من

خوب درمان پماد و قرص الان دارم انجام میدم و تو دوره درمان هستم بعدش این شیاف رو مصرف کنم و اینکه هر چند وقت یک بار از این شیاف استفاده کنم و فاصله بندازم که دوباره برنگرده ؟؟؟ممنون از پاسخگویی خوبتون نهایت سپاس رو دارم ازتون 💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم از اين شياف استفاده كردم مثل يه مكمل ه جنبه درمان نداره پيشگيري كننده است

خوب میدونم متوجه منظورتون شدم .من منظورم اینکه وقتی استفاده کردم از این شیاف تا دوره بعدی استفاده از این شیاف چه قدر فاصله باید بندازم 

حتمایه پاپ اسمیر بده ببین زخم یا التهاب دهانه رحم نداشته باشی  

چه جوریه پاپ اسمیر ؟؟؟زخم و التهاب از چی بوجود میاد آخه من کاری نکردم تازه همسرم به خاطر کارش از من دوره و روابط زناشویی زیادی ندارم !!!؟؟؟

چه جوریه پاپ اسمیر ؟؟؟زخم و التهاب از چی بوجود میاد آخه من کاری نکردم تازه همسرم به خاطر کارش از من ...

پاپ اسمير همون نمونه برداري ه

كه ميدين آزمايشگاه

آخرين بار كي انجام دادي ؟

❤️❤️
الان دقیقا چه داروهایی داری میخوری؟ 

من به تازگی آزمایش سونوگرافی و هورمونهایی که دکتر رنان نوشت و تیروئید دادم جوابم خوب بود و نه کیست داشتم نه فیبروم و نه اختلالات هورموتی پریودم هم منظمه و برای معاینه واژن چون پریودم همین جوری که علائمم رو گفتم دکتر زنان به من پماد واژینال لکورکس و قرص مترونیدازول دادن که شبای اولمه که شروع به دوره درمانش کردم

چه جوریه پاپ اسمیر ؟؟؟زخم و التهاب از چی بوجود میاد آخه من کاری نکردم تازه همسرم به خاطر کارش از من ...

خیلی راحته. یه وسیله ای را راحت میبره توی واژنت و.از دهانه رحمت نمونه برداری میکنه، میدی آزمایش ببینی مشکلی نداشته باشه.زخم و التهاب میتونه از عفونت های مکرر و.درمان نشده به وجود بیاد و.باعث بوی بد همیشگی واژنه. اصلا نترس. همه خانم هایی که ازدواج میکنند باید بعد از یک سال از ازدواجشون پاپ اسمیر برن. و اگه مشکلی نداشت، بعد از اون سه سال یه بار. چند ساله ازدواج کردی؟  

خیلی راحته. یه وسیله ای را راحت میبره توی واژنت و.از دهانه رحمت نمونه برداری میکنه، میدی آزمایش ببین ...

۳ سال هست ولی فک کنم پارسال دادم و عفونت بود نه التهاب و زخم درمان کردم با همین پمادها و قرص ولی دوباره هست تازه اون موقعش هم به کلی نربت بوی بد واژن از همه مهمتر من ترشحات ندارم و حتی پریودم عقب و جلو نمیشه فقط درد من بوی بد واژنمه که میخوام وقتی درمان کردم پیشگیری روشی رو بدونم‌که این قدر با این موضوع در گیر نشم چون واقعا رو اعصابم نیره که همسرم به من نیگه و بهم برمیخوره

من به تازگی آزمایش سونوگرافی و هورمونهایی که دکتر رنان نوشت و تیروئید دادم جوابم خوب بود و نه کیست د ...

همین داروهایی که بهت داده خوبه. به نظر من استفاده کن همین هارا. اگه بعدش دوباره تکرار شد مشکلت، برو هم یه پاپ اسمیر بده هم به دکتر بگو برات بنویسه اگه صلاح میدونه. به من گفتی هر شب یه دونه بذارم به مدت دو هفته.   

2706