2733
2734

ار وقتی بدنیا اومد لبش کج بود بردمش متخصص مغزو اعصاب گفت تا شش ماهگی صبر کنم احتمالا خوب میشه ولی خوب نشد منو فرستاد فیزیوتراپی، حالا فیزیوتراپ میگه دیر اوردیش و درمانش سخت تره  و باید از همون موقع درمانو شروع میکردی، قلبم داره اتیش میگیره هربار فیزیوتراپی یکسره گریه میکنه درحالی که اگه از نوزادیش شروع میکردیم فقط میخوابید، لبای پسرم همیشه کجه ولی هربار ازم میپرسن موقع گریه و خنده کج میشه ؟ وقتی میگم همیشه کجه تعجب میکنن نمیدونم چرا حس میکنم اصلا دردشو درست تشخیص ندادن، چون حتی نوار عصب هم نگرفت دکتر،عکس لبشو میزارم شمارو به خدا بگین تاحالا مشکل  اینجوری دیدین؟؟لطفا همه یه پیام برام بزارین میخوام پربازدید شه شاید کسی مشکل منو داشته باشه😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این قضیه با لب شکری فرق میکنه؟

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2731
این قضیه با لب شکری فرق میکنه؟

لب شکری کلا بازه ایشون میگن کجه

اسی بعضی بچه ها از تپلی صورتشون لباشون کج میشه اونطوری نیست که؟

فقط 25 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

بزار عزیزم

سلاااااااام مایا هستم عاشق گل و گیاه اگه سوالی داشتی بپرس بلد بودم جواب میدم 🌱🪴🦠کتاب مخدره واسم بهترین کتابی که خوندم از حال بد به حال خوب بود 🌼کتابهای جی کی رولینگ را دوست دارم و به شدت پاتر هد⚡️تفریحم فیلم و سریاله😁همتونو دوست دارم🫂هر وقت به همسرم نگاه میکنم جمله ی شاملو میاد تو ذهنمدوستش دارم چرا که میشناسمش به پاکی و صداقت
2706