2737
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3013826 بازدید | 355184 پست
راستی بچه ها دیروز حوصله نداشتم بهتون بگم دکتر سونو چهره دخترم نشون داد گرد بود مثل دختر بزرگم داشت ...

آخیییییییی😊😊😍😍  چه حس زیبایی 😍😍

منم دوست دارم نی نیمو ببینم 😍😍

وخدایی که در این نزدیکی ست ... خدایا هزاران مرتبه شکر بابت فرشته ی نازی که به من دادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب خداروشکر که بقیه  فاکتور ها خوبه حسم میگه انتقالت با موفقیت انجام میشه ومطمئنم که میشه به ل ...

قربونت بشم ساميار جونم انشاالله اون چيزي كه به دلت افتاده اتفاق  بيفته 🥰🥰

بله اصلا كار سنگين نميكنم مواظبم نشاسته هم حتما استفده ميكنم 

مرررسي از دعاي قشنگت انشاالله همه منتظرا دلشون شاد بشه آمين 🤲🏻🤲🏻🌺🌺

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2728
شب چهارشنبه نباید اقدام برا بچه دارشدن کرد. میشه سه شنبه شبش یا چهارشنبه شبش. کدومو میگن شب چهارشنبه

سه شنبه شب در واقع شب چهارشنبه هست ،اول وسط و آخر ماه قمری و شب عید فطر و عید قربان حرامه و بقیه ی شبها مشکلی نداره،میتونی صدقه بزاری کنار 

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
فداي شما  شما هم منو دعا كن سه شنبه انتقال دارم خدا كمكم كنه منم مامان بشم 🤲🏻🌺🌺🌺

عزیزم انشاالله انتقال با موفقیت انجام میشه و صاحب فرزندی سالم و صالح میشی🤲🤲🤲🤲🤲🧒👧

خدایا مرسی که در حقم معجزه کردی😍😍😍😍🤲🏻🤲🏻🤲🏻
سه شنبه شب در واقع شب چهارشنبه هست ،اول وسط و آخر ماه قمری و شب عید فطر و عید قربان حرامه و بقیه ی ش ...

سلام عزیزم خوبی؟درچ حالی؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
والا فکر کنم ی کم دیگه مورفولوژی اش کارداشته باشه ،راستی لیانا چرا گرید آ رو جداگونه نمیزنن ،کاش میز ...

خب گريد a.bكه خيلي خوبه كلا آزمايشش خوبه  

اينجا خيلي دقيقه 

اره خيلي شلوغه عزيزم من واسه ويزيت از ساعت ١٠اونجام ساعت ٢:٣٠تازه توبتم ميشه 

میدانی گاهی باید حتی بی دلیل شاد باشی  گاهی باید در هجوم مشکلات آرام ترین فرد زمین باشی امید همیشه هست و سختی ، بخشی گذرا از زندگی 🌷امیدت فقط به خدا باشد🌷
2738
والا فکر کنم ی کم دیگه مورفولوژی اش کارداشته باشه ،راستی لیانا چرا گرید آ رو جداگونه نمیزنن ،کاش میز ...

انشاالله خدا يه داداش خوشگل به دختراي نازت ميده ❤️❤️

سلام گلم ،شکر خوبم ،امشب مهمون داشتم واسه همین نتونستم به تاپیک سر بزنم

خداروشکر..خسته نباشی....اگ اشتباه نکنم گفتی اقداماتتون تموم شده؟درسته؟

امضامو حتمن بخون🙏میشه براسلامتی دخترکوچولوم صلوات بفرستین🙏  
عزیزم انشاالله انتقال با موفقیت انجام میشه و صاحب فرزندی سالم و صالح میشی🤲🤲🤲🤲🤲🧒👧

ممنون مامان ستايش عزيزم انشالله شما هم صاحب يه گل پسر با ايمان بشيد 

خيلي اون روزايي كه تو اقدام طبيعي بودم اذيتتون ميكردم با سوالام 

ممنووون مهربون 🌺💋🌺💋🌺

بچه ها من بعضی موقع ها تپش قلب دارم ،یعنی الان دو س روزه که تقریبا دارم گاه گاهی الودوز جیلی مهرک ...

عزیزم من گهگاهی ظهرها نفس تنگی شدیدی میگیرم و احساس خفگی و کرختی میکنم، نمیدونمم از چی میتونه باشه، امیدوارم خیر باشه و خدا کمک کنه این هفته های آخرم به خوبی و خوشی سپری کنیم و نی نیامونو صحیح و سلامت بغل بگیریم🤗🤗🤗🙏🙏🙏

2706