2733
2734
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3015365 بازدید | 355184 پست
سلام محیا جون خوبی عزیزممم...چن شب پیش اومدم ازت خبر گرفتم...همیشه تو ذهنمی و دعات میکنم

ممونم از احوال پرسيت و دعائي كه در حقم ميكني، انشالله خدا اجابت كنه و منو از اين انتظار دربياره، الهي امين، 

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستای خوب و مهربون

صبح جمعه تون بخیر

شهادت امام جواد علیه السلام رو بهتون تسلیت میگم

دیشب رفتیم مراسم، جاتون خالی خییییلی چسبید.. اونجا وسط گریه هام یادتون کردم.. برای همتون دعا کردم.. اسم بردم.. ان شاﺀالله به حق جواد الائمه و امام رئوف هممون حاجت روا بشیم و سال بعد این موقع همگی بچه هامون بغلمون باشن    

سلام عزیزای دلم

روزتون بخیر و پر از اتفاقهای خوب

من تو یکی از سونوهام گفتن یه کیست کنار فولیکولم هست

تابحال کیست توی رحم نداشتم

اگر کیست باشه احتمال بارداری وجود داره یانه

با دارو رفع میشه یا اگر پری بشم خارج میشه اندازه ش هم ۲۵ میل زده بود

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
2731
ممونم از احوال پرسيت و دعائي كه در حقم ميكني، انشالله خدا اجابت كنه و منو از اين انتظار دربياره، اله ...

انشاالله عزیزم خدا وند همین دعاهای دوستان رو وسیله خیر قرار بده و هر چه زودتر خبر بارداری شما رو بشنویم آمین🙏🏼

سلام عزیزای دلم روزتون بخیر و پر از اتفاقهای خوب من تو یکی از سونوهام گفتن یه کیست کنار فولیکول ...

فاطمه جان خیلی برات ناراحت شدم عزیزم حتما پیش خدا عزیز هستی که اینهمه امتحان میشی خدا انشاالله بعد اینهمه سختی و گرفتاری بهت پاداشی بزرگ بده که دل خودت و خانوادت شاد بشه عزیزم با پسرانی که مایه ی افتخارت باشن 

2740
نه عزیزدلم در جریان نیستم، دیگه خیلی کم میام نی نی سایت، وقت نمیکنم ان شالله که بسلامتی میگذره و پس ...

ان شاءالله عزیزم . .وای آنا درکت میکنم خیلی سخته میتونم بگم جز بدترین لحظات زندگی هر مادری هست اون لحظه 

منم وقتی نازنین ۶ ماهش شد و قرار شد برم اداره خدایا چه لحظاتی بود توی اداره اول در اتاق رو میبستم حسابی گریه میکردم بعد به کارام می رسیدم بخصوص لحظه ای که میرسی خونه و بچه بی تابانه خودشو میندازه بغلت دنیا روی سر آدم خراب میشه ولی خب بخاطر ایندشون مجبوریم عزیزم 

الان شرایط اقتصادی جوری هست که آدم مجبوره سرکار بره تا بچش توی رفاه باشه حالا خداروشکر مامانت نگهش میداره و مطمئن باش بهتر از تو بهش میرسه و مجبور نیستی بذاری مهدکودک پس با خیال راحت برو سرکار عزیزم 

خدیا بابت تمام معجزه های زیبای زندگی ام هزاران مرتبه شکر
نه عزيزم  همسرم فقط فرتيل پلاس و cوEو زينك پلاس ميخورد  همه چي فاكتورا خوب بود مثلا تحرك ...

ای بابا مورفولوزی کم بوده ،برا مورفولوزی دارویی مصرف نکرد؟ لیاناجونم ان شاءالله که همین دفعه اول میگیره وراحت میشی به حق جوادالايمه🙏🙏🙏 

عزیزم حس خوبی بهت دارم با این که ندیدمت دوست دارم😘😘

من از طبیعی و دردش خیلی میترسم 😨😨😨سزارین به نظرم راحتتره

استرس زایمان طبیعی واسه اینکه که نهایت دردی که باید بکشی و زایمان صورت بگیره رو‌نمیدونی چقدر هست ولی سزارین وقتی به همش میای و اثر مسکن ها از بین میره 

میدونی که حجم دردی که باید تحمل کنی همینه و نهایتا یه مقداربیشتر و کمتر میشه 

این تجربه من بود چون برای زایمان اولم درد طبیعی رو کشیدم ولی چون بچه مدفوع کرده بود سریع سزارین کردن تو اتاق عمل بی حس هم بودم که پرستار گفت بچه تقریبا داره دنیا میاد ولی دکتر گفت سزارین میکنیم ممکنه طول بکشه زایمان اولش هست و سزارینی شدم 

سزارین رو ترجیح میدم به طبیعی 

فاطمه جان خیلی برات ناراحت شدم عزیزم حتما پیش خدا عزیز هستی که اینهمه امتحان میشی خدا انشاالله بعد ا ...

سلام طیبه جانم خوبی عشقم

انشالله که خدا به حق مبارکی این ایام با یه سورپرایز بزرگ خوشحالت کنه وبا یه کلپسری بدون استرس رژیم و تخمک گذاری و غیره حاجتروات کنه عزیزدلم 

❤️❤️❤️ خدایا شکرت ❤️❤️❤️ خودت حافظ فرشته های زندگیم باش ❤️❤️❤️
منم دقیقاا همینم و یه کم این موضوع ناامیدم میکرد😓تو عشششششق منیااااا😍😍خدا انگار منو  واسه ای ...

ای جوووون دلم ذوق مرگ شدممممم🤩🤩🤩🤩🤩😍😍😍😍 دیدی هرچی میگی من دقیقا مثال نقضشم    

اتفاقا بعدش دیگه نشد برات بنویسم دقیقا همون لحظه که جواب پستتو دادم دست گذاشتم رو شکمم یخ بود  

منم مثل تو فک میکردم قبل بارداریم همش فک میکردم رحمم سرده که شکمم سرده، ولی میبینم الانم سرده کلا مدلم اینطوریه

عزیزدلمی عشقممممم  

يا امام رضا...بطلب❤️
2706