2752
2734
عنوان

بیایین با لهجه خودتون یه جمله بگین با معنی که یاد بگیریم😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1442 بازدید | 157 پست
🤣🤣😂🤣🤣🤣😂🤣🤣😂🤣😐😑😑😂🤣😂😂😂🤣😂😂😂😂😂😂معنیش رو بچها گفتن خوندم  و عاشق جوابت شدم

😂😂😂😂 قربونت برم😂😂😂 گوزلم ینی قشنگم گووزلرم ینی چشام🤣🤣 بیاا دیگ میخای ترکی یادت بدم😂😂

جان جدتون کاری با کاربریم نداشته باشین با شماره شوهر خالم اومدم دیگ باتشکر
فدات مهربون😍 اخی کدوم روستا؟

نوده ☺️

آدشته یا همون آشته و سنورد و خانقاه و سوزان هم فامیل داریم 😍😍😍😍

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو چون زبان مادریته برات خیلی راحته  من برام سخت ترینههههه واقعااا

میدونم دارم شوخی میکنم برای منم سخته🤣🤣

قضات ☺️☺️☺️☺️☺️😍😍😍 کرد نیستم ولی کردها رو دوست دارم رقصشون هم بودیم ☺️☺️☺️

اشنباه نوشتم البته قزات🤭🤭😂😂

جنگل سوخته را وعده باران ندهید....                                            🤦با وعده های دروغین فریبمان ندهید و امیدوارمان نکنید 🤦خسته ایم خسته 🥱😤
نوده ☺️ آدشته یا همون آشته و سنورد و خانقاه و سوزان هم فامیل داریم 😍😍😍😍

آهان سمت خنداب

واسه وقت هلوهای خنداب بیایید حتما

وای دلم رفت😍

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
😂😂😂😂 قربونت برم😂😂😂 گوزلم ینی قشنگم گووزلرم ینی چشام🤣🤣 بیاا دیگ میخای ترکی یادت بدم😂😂

😂😂❤️❤️عزیزدلمی

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
قضات یعنی چی 😍😍اولین باره میشنومممم

یعنی فدات 😍

حالا ی خوا اضافه کن بهش 

میشه خوا قزات یعنی  خداازت راضی باشه خدا یارت باشه نشانه تشکره

وایییی ممنون  چقد این زبون حال خوب کنه خیلی انرژی میگیرم از زبان کردی

😍🥹

بچو تا بام 

ینی برو تا بیام

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             
آهان سمت خنداب واسه وقت هلوهای خنداب بیایید حتما وای دلم رفت😍

اوووهووووم دلم خواست 😍😍😍

😂😂❤️❤️عزیزدلمی

عشقم ی سوال 

امضاتو میگم قلبم

امم به نظرت چ مشکلی تو بدن میتونه باعث جوش تو بدن بشه

کبد چرب

چی؟

گه گیر گوتومه ینی دوست دارم

😵‍💫😅🤦‍♀️

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️
2706