2752
2734
عنوان

کسی بوده بابتای صفرباردارباشه

107 بازدید | 22 پست

۷روزعقب انداختم امشب میره تو۸روز

بیبی چک نزدم بتارو دوروزپیش دادم،زده صفر

۷روزه هی درد بهم میادومیره

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم منم یه مدت اینجوری بودم همه حالت های بارداری رو داشتم بتامم ۱.۱ بود ولی باردار نبودم 🥲

خدایا خودت میدونی تو دلم چی میگذره خودت معجزه کن 🤲🥲♥️ میشه برای حاجت دلم صلوات بفرستید عزیزم ؟♥️ایشالله خدا صدای قلب پاکتو بشنوه و بهت کمک کنه 🤲🧿♥️

منفیه.... صبر کن پری میشی

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۲.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰من قول تورو از امام رضا گرفتم عزیز مادر۱۴۰۳.۲.۱۳😊میدونم دست خالی از حرمش برنمیگردم🙏
عزیزم منم یه مدت اینجوری بودم همه حالت های بارداری رو داشتم بتامم ۱.۱ بود ولی باردار نبودم 🥲

منم چنبار بتادادم قبلا اما اولین باره زده۰

میشه برای نیت قلبیم یه صلوات بفرستی دوستم؟
اخه توبعضی تاپیکا نوشتن ک بودن بعضیا

اونایی ک زود رفتن اره

بعد از 7 روز تاخیر دیگه ممکن نیس

ویران شده را حوصله ی منت معمار نباشد.. ویرانه ی ما بگذارید که ویرانه بماند..🖤(بعضی از تاپیکا مال خواهرمه من بجاش پرسیدم) 
2706