2733
2739
عنوان

مامانای اقدامی واسه بارداری با کیت وتخمکگذاری بیایید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 3014791 بازدید | 355184 پست
جونت بی بلا عشقم خواستم ببینی اگه هستی عکس لبمو بزارم🙈🙈

چطوري نرگس جونم ني ني خوشگلمون چطوره؟😍😍

ايشالله هر جنسيتي هست تنش سالم و اقبالش بلند باشه بچه سالم و صالح هر جنسيتي نعمته♥️♥️

♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلاام عزیز دلم .خوبی .علایمم فقط اینه که  حس میکنم میلم به چیزای شیرین کمتر شده چون قبلااا عااا ...

ان شاءالله نی نیت سالم وصالح باجنسیت دلخاهت.والامن هیچ علایم خاصی ندارم ویارم فقط اذیتم میکردکه اونم خاهرامم اینجوربودنوالانکه اومدم خونه مامانم بهترشدم.ازگرماهم همیشه بدم میومدواذیت میشدم فک نمیکنم ربطی به علایم داشته باشه ولی کلن همه علایم مثال نقض داره وتاسونونگه هیچی مشخص نیس

2728
@_ليانا_     خوبي عزيز دلم ني ني چطوره؟😍😍 حالت ديگه خوبه اذيت نميشي؟😍😍

سلام عشق جااااان  

بلهههه خداروشکر از سه ماه دوم همه چی خیلی خوب شد

ممنون از احوال پرسیت عزیزم

البته الان یه سری استرسا اضافه شده، این یکی دوروزه نگران سفت شدن  شکمم بودم مثل اینکه طبیعیه تو این هفته ها آره توام داشتی؟

پسر  قشنگت خوبه راستی؟

يا امام رضا...بطلب❤️
2740
من امروز روز۲۷ سیکلم.تقریبا ۴روز به پریودم مونده .این ماه فقط ۱روز تو ت‌خ اقدام کردم.علائمم خیلی داش ...

ان شاءالله که بارداری ولی اونایی که میگی علایم بیشترنشونه هتی بعداقدامه علایم بارداری به این سرعت دیده نمیشه.چون اسپرم یه چیزجدیده واردبدنت میشه بدنت واکنش نشون میده وشمافکرمیکنین علایم بارداریه مخصوصاوقت اقدامای اول اینجوره.بزاریکی دوروزازموعدپریودت بگذرا بعدبروآزبده که خیالت راحت باشه

@hsh_arvin         عزیزم رفتم سایتی داروکده کانت بوست وفرتیل اید ول من و ...

فاطمه جان گرده نخل روباعسل قاطی کن همسرت بخوره.خرنوب دم کن شب یه استکان صبم یه استکان بخوره.مهمترین چیزفقط وفقط روحیه اس واسترس نداشتن وفکرنکردن،ای یو ای یه روش دشواره که خیلی درصدش پایینه.هم تعیین جنسیتش هم بارداریش.روش طبیعی خیلی بهتره.پیازروتوی روغن زیتون تفت بده وتخم مرغ بندازتوش بپزهمسرت بخوره خیلی خوبه

يه خانمي بود اسمش بهار هاشمي بود چه خبر ازش بچش جنسيتش چي شد؟چرا يهو ديگه نيومد!!؟🤔

بچه ش پسره ولی من چند روزه میبینم نیست

گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است گاهی دعا نکرده قرعه به نام تو میشود
سلام عزيز دلممممممم اره ميدونم شكر خدا بارداره ولي ديگه نميدونم سونو قلب و جنسيت رفته يا نه 😍 ايشا ...

دعا کن منم مثل تو همین روزا بدونم تو دلی دارم. آره شکر خدا ان تی هم رفت نی نی ش  حالش خوبه ان شاءالله جنسیتشم همونیه که میخواد 

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
2706